Karibský ostrov Portoriko z Vídně
24.8.2020

Karibský ostrov Portoriko z Vídně

9 395

O této nabídce

Naplánujte si koupačku v Karibiku během první poloviny roku 2021. Zpáteční letenky z Vídně na ostrov Portoriko pořídíte za 9 395 Kč v nabídce leteckých společností American Airlines (prodej pod jejich značkou) a Iberia (ta bude lety skutečně operovat). Termíny jsou dostupné od ledna do června 2021 (viz náš kalendář) a cestou na nejmenší z ostrovů Velkých Antil vás čeká jeden klidný přestup v Madridu. Základní tarif obsahuje pouze příruční zavazadlo, s nímž si ale v Karibiku bez problémů vystačíte. Vyrazte se tedy na ostrov Portoriko neboli španělsky Puerto Rico (což v překladu znamená bohatý přístav) ohřát již během zimy, a to v příkladovém termínu od 14. do 28. února. 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks klasického příručního zavazadla (odbavené za příplatek á 70 €/ks/směr)
  • Dostupnost: leden – červen 2021
  • Termíny: v našem kalendáři

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k dostupným termínům však s  potenciální rezervací bydla ještě nějaký týden vyčkejte a sledujte vývoj epidemiologické situace. Případně později bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Víza

Pro cesty do USA, jejichž je Portoriko součástí, potřebujete kromě platného biometrického pasu také elektronickou registraci ESTA, kterou pořídíte snadno za 14 USD. Vše máte vyklikané během několika jednotek minut na této stránce, registrace bývá schválená obratem. Co je k ní potřeba najdete v našem návodu.

Náhled letenky z Vídně do Portorika za 9 395 Kč

Karibský ostrov Portoriko z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Vídeň (VIE)

American Airlines

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)