Karibik: na souostroví Trinidad a Tobago z Frankfurtu nebo Prahy
8.10.2023

Karibik: na souostroví Trinidad a Tobago z Frankfurtu nebo Prahy

od 10 694

O této nabídce

Odleť chytat sluneční paprsky do Karibiku! Německá aerolinka Condor, zaměřující se na „leisure travel“, aktuálně nabízí levné letenky na ostrov Tobago ležící nedaleko jihoamerických břehů. Zpáteční letenky na přímých letech z Frankfurtu (FRA) na Tobago (TAB) pořídíte za prima cenu 10 694 Kč. Nejnižší tarif „Economy Light“ zahrnuje přepravu pouze příručního zavazadla, s nímž byste však pobyt v Karibiku měli snadno zvládnout.

Za atraktivní cenu jsou dostupné také zpátečky na ostrov Tobago (TAB) z Prahy (PRG). Cena letenek při odletu z české metropole vyjde na 13 460 Kč, přičemž se jedná o letenky vystavené v tarifu „Economy Class“ obsahujícím i odbavené zavazadlo s hmotnostním limitem 20 kg. Přískoky mezi Prahou a Frankfurtem v tomto případě zajistí letecká společnost Lufthansa.

Hurá do Karibiku

Trinidad a Tobago? Karibský ráj! Dvojice sluncem zalitých ostrovů u Jižní Ameriky láká na svůj koktejl džungle a idylických pláží. Trinidad je zvlněný ostrov porostlý mangrovníky a obývaný fascinující faunou a Tobago zas dovolenková destinace, jakou byste od Karibiku čekali, jen ještě o něco hezčí. Relaxujte, rozmazlujte se, užívejte si koupání a pláží, ale nezapomeňte si dopřát i pořádnou dávku dobrodružství. Tato destinace nabízí úžasné možnosti potápění a také výprav k vodopádům a do přírodních rezervací. Pozorujte ohňově zbarvené peří ibise rudého a mořské želvy kladoucí vajíčka v zálivu Grande Rivière. Po západu slunce na vás čeká šílený noční život pulzující zábavou a skvělými karibskými drinky!

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste z návštěvy ostrova Tobagu (resp. Trinidadu) vytěžili maximum, určitě se vyplatí disponovat pomocníkem ve formě vlastního auťáku. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě… jen mějte na paměti, že se na obou ostrovech řídí vlevo!

Podmínky pro cestování

Cesta do Karibiku

Cestování na souostroví Trinidad a Tobago je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Trinidadu“.

Náhled letenky z Frankfurtu na Trinidad za 10 694 Kč

Karibik: na souostroví Trinidad a Tobago z Frankfurtu nebo Prahy

Náhled letenky z Prahy na Trinidad za 13 460 Kč

Karibik: na souostroví Trinidad a Tobago z Frankfurtu nebo Prahy


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)