Karibik: Guadeloupe & Martinik z Paříže
3.8.2020

Karibik: Guadeloupe & Martinik z Paříže

7 914

O této nabídce

Během posledních let jsme byli zvyklí na lákavé letenky z Paříže do Karibiku (francouzské zámořské departmenty Guadeloupe a Martinik) v podání letecké společnosti Level. Nad ní se však v důsledku krize způsobené pandemií nemoci COVID-19 stáhla mračna a s těmito akcemi je konec. Naštěstí ovšem na trase mezi pevninskou Francií a jejími zámořskými územími panovala dostatečná konkurence  a letecké spojení tak zůstane zachováno, a to včetně atraktivních cen. Zpáteční letenky z pařížského letiště Orly na ostrovy Guadeloupe a Martinik pořídíte v nabídce aerolinek Air Caraibes či Air France za ceny pohybující se kolem 8 tisíc Kč. O pár stovek levněji vyjdou přímá spojení Air Caraibes jako například to z Paříže do Fort de France na Martiniku v termínu od 8. do 16. prosince za 7 914 Kč. 

Aktuální podmínky vstupu na oba ostrovy poukazují na nutnost disponovat negativním testem na COVID-19, který nebude starší 72 hodin v době nástupu do letadla směřujícího na ostrovy.

Naším tipem je Guadeloupe!

Svým tvarem připomíná motýlí křídla, karibský rum tu teče proudem, pláže jsou bělejší než padlý sníh, voda průzračnějších než sklo, ovoce sladší než med a jídlo tak francouzské, že nezbývá než popřát „bon appétit“ ke konzumaci nadpozemských zážitků na ostrově Guadeloupe! Budete se prodírat hustou džunglí na vrchol nikdy nespící sopky La Soufriére, koupat se v opuštěných zátokách, sprchovat pod Les Chutes du Carbet – nejkrásnějšími vodopády, nakupovat nejvoňavější pochoutky na trhu ve městě Pointe-à-Pitre. V Pointe des Chateaux pozorovat, jak se divoké moře tříští o skály a podřimovat na úchvatných plážích v Sainte-Anne! A budete vědět, že právě takhle vypadá ráj!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Ať již se vydáte na ostrov Guadeloupe či naopak na Martinik, pamatujte, že nejširší nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k dostupným termínům však s  potenciální rezervací bydla ještě nějaký týden vyčkejte a sledujte vývoj epidemiologické situace. Případně bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Autopůjčovna

Ani na jednom z ostrovů příliš nefunguje systém veřejné dopravy (resp. alespoň ne pro potřeby cestovatelů), proto bude daleko nejlepším rozhodnutím půjčení vlastního auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si káru dle svého gusta.

Přískoky do Paříže

Z Prahy přímo na letiště Orly létá pouze lowcostová společnost Transavia. Na hlavní pařížské letiště Charlese de Gaulle se pak z Prahy dostanete s ČSA / Air France nebo Vuelingem.  Přičemž ceny se pohybují okolo tisícovky za jednosměrnou letenku. Mezi oběma letišti pak jezdí shuttle busy za 21 €. S nákupem přískoků však nemusíte zatím nikam spěchat.

Náhled letenky z Paříže na Martinik za 7 914 Kč

Karibik: Guadeloupe & Martinik z Paříže

Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)