Kapverdy: na ostrov Boa Vista z Mnichova
14.7.2023

Kapverdy: na ostrov Boa Vista z Mnichova

7 803

O této nabídce

Levné letenky na exotické Kapverdy ulovíte u portugalské aerolinky TAP Air Portugal. Na ostrov Boa Vista (BVC) si zaletíte z Mnichova za 7 803 Kč. A termíny? Těch je k mání víc než dost od letošního listopadu do června příštího roku, je tedy z čeho vybírat. Jako příkladový termín uvádíme odlet 5. a návrat 12. března 2024. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Lisabonu (LIS), kdy alespoň jeden je delší – využijte ho k prohlídce hlavního města Portugalska.

V nejlevnějším tarifu máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlépe vyjde v tarifu Basic, kdy za zpáteční letenku zaplatíte 8 518 Kč. Na letech bude podáváno občerstvení a nápoje.

Za pohodou na Kapverdy

Boa Vista, doslova krásný výhled, je ostrovem zábavy i odpočinku. Nekonečné písečné pláže omývané azurovou vodou oceánu vábí k relaxu, mezitím co na vlnách si užívají surfaři a vyznavači jiných vodních sportů. Vnitrozemí ostrova láká všechny, kterým v žilách pulzuje adrenalin – písečné duny jsou scenérií sandboardingu a off-roadu na čtyřkolkách. Ubytujte se v Sal Rei, kde najdete všechny hotely, obchody a restaurace. Na výlet jeďte do přírodní rezervace Ilheu de Curral Velho, kde budete pozorovat mořské želvy a exotické ptactvo. Jednou z nejoblíbenějších pláží je Praia de Santa Monica tahnoucí se téměř 19 kilometrů!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kapverdy

Nejpozději 5 dnů před odletem musí cestující na Kapverdy vyplnit tento formulář. Požadavky se mohou měnit, sledujte proto naši stránku „Koronavirus na Kapverdách“.

Přestup v Lisabonu je již zcela bez omezení. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Náhled letenky z Mnichova na Boa Vistu za 7 803 Kč
Kapverdy: na ostrov Boa Vista z Mnichova

Bude se hodit

Letiště Boa Vista (BVC)

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)