Kapverdské ostrovy: zájezdy z Prahy nebo letenky z Mnichova
29.11.2022

Kapverdské ostrovy: zájezdy z Prahy nebo letenky z Mnichova

od 7 291

O této nabídce

Vydejte se za nekonečnými písečnými plážemi a slunečními paprsky na Kapverdské ostrovy. Na souostroví ležící západně od afrických břehů se můžete vydat po vlastní ose díky promo akci letecké společnosti TAP Air Portugal, která nabízí zpáteční letenky z Mnichova na ostrovy Boa Vista nebo Sal za 7 291 Kč. Termíny jsou dostupné v první čtvrtině příštího kalendářního roku.

Pokud dáváte přednost pohodlné cestě z Prahy a přímým letům (operovaným aerolinkou Smartwings), vyrazte na Kapverdské ostrovy již během prosince. Cestovní kancelář Blue Style nabízí týdenní zájezdy z Prahy na ostrov Sal do 3* Hotel Murdeira Village Resort za 13 990 Kč s polopenzí, případně i all inclusive (s příplatek jedné tisícikoruny).

Podmínky pro cestování

Cesta na Kapverdské ostrovy

Cestování na Kapverdy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty. Jedinou podmínkou zůstává vyplnění formuláře a uhrazení vstupního poplatku (á la vízum) za cca 800 Kč. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kapverdách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte:
 • Zavazadla:
  • letenky s TP: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
  • letenky v rámci zájezdu: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
 • Letenky z Mnichova:
 • Zájezd z Prahy:
  • 3* Hotel Murdeira Village Resort >> REZERVUJ ZDE
   • termíny: 1. – 8. 12. nebo 8. – 15. 12.
    • 13 990 Kč s polopenzí
    • 14 990 Kč s all inclusive

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za odpočinkem na Kapverdské ostrovy

Kapverdy jsou jako bonboniéra – každý z ostrovů vás překvapí jinou chutí. Boa Vista se pyšní písečnými dunami, mořem obklopenou pouští. Sal je bonbónkem pro milovníky relaxu a idylických pláží. Brava kvete barvami a vůněmi exotické flory, Santo Antão vábí dobrodruhy k prozkoumání jeho dramatické scenérie. Fogo je velkolepým, podmanivým vulkánem uprostřed ničeho. Maio je domovem mořských želv a vzácného ptactva, São Vicente se vlní do hudby oslav a festivalů. Na ostrově Santiago nejlépe poznáte místní kulturu a životní styl… Tahle africká exotika zachutná každému!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova za Sal za 7 291 Kč
Kapverdské ostrovy: zájezdy z Prahy nebo letenky z Mnichova
Náhled zájezdu z Prahy na Kapverdské ostrovy za 13 990 Kč

Kapverdské ostrovy: zájezdy z Prahy nebo letenky z Mnichova


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)