Kanárské ostrovy: z Vídně na Lanzarote
23.3.2022

Kanárské ostrovy: z Vídně na Lanzarote

837

O této nabídce

Konečně se zase začínají objevovat akční letenky na Kanárské ostrovy s větší pravidelností. V rezervačním systému aerolinky Ryanair máte dnes možnost ulovit levné letenky na ostrov Lanzarote! Zpáteční letenky z Vídně na Lanzarote pořídíte již za 837 Kč. Nejlevnější letenky jsou dostupné na přelomu března a dubna. Za ceny pohybující se lehce nad hranicí jedné tisícikoruny ale pořídíte několik termínů v první polovině dubna, během května i na začátku června. Létá se vždy 2× týdně (úterý a sobota).

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska, vč. Kanárských ostrovů, z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 došlo k úpravě pravidel návratu do ČR, v případě návratu ze zemí Evropské unie již není nutné předkládat příjezdový formulář ani doklady bezinfekčnosti.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Stejně jako na kterémkoliv jiném ostrově z Kanárského souostroví se vám i na Lanzarote bude hodit vlastní auťák. Díky němu prozkoumáte každé zákoutí ostrova a stanete se naprosto flexibilními. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech a jejich cenách. V příkladovém termínu vás pronájem malého auťáku vyjde na cca tisícovku / den.

Náhled letenky z Vídně na Lanzarote za 837 Kč

Kanárské ostrovy: z Vídně na Lanzarote


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)