Kanárské ostrovy: Lanzarote z Bratislavy za parádní cenu
1.11.2021

Kanárské ostrovy: Lanzarote z Bratislavy za parádní cenu

409

O této nabídce

Nejrychlejší cestovatelé stihnou ulovit levné letenky na ostrov Lanzarote. Letecká společnost Ryanair do svého rezervačního systému opět nahrála extra levné letenky na nové lince z Bratislavy. Zpáteční letenky na Lanzarote pořídíte za 409 Kč. Chcete-li v následujících týdnech vyrazit do tepla, tak moc dlouho nepřemýšlejte a taste kreditky. Nejlevnějších letenek je omezený počet…

Provoz na nové lince z Bratislavy na Lanzarote bude zahájen v sobotu 6. listopadu. Linka bude operována 1× týdně – každou sobotu.

Podmínky pro cestování

Cesta na Lanzarote

V případě cesty do Španělska, vč. Kanárských ostrovů, musíte před cestou vyplnit tento zdravotnický formulář. Pokud letíte z „rizikových oblastí“, mezi něž momentálně patří i celá ČR i Slovensko je třeba doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v rozmezí 11 – 180 dnů před cestou).

Bezinfekčnost nemusí dokládat děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Španělska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu nebo oficiálním španělském webu.

PS: Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pravidelně (vždy v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy momentálně spadají dokonce do zelené kategorie.

Tranzit skrze Slovensko do České republiky taktéž není nijak byrokraticky zatížen. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Bratislavě.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy na Lanzarote za 409 Kč

Kanárské ostrovy: Lanzarote z Bratislavy za parádní cenu


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)