Kanárské ostrovy: Fuerteventura z Prahy v červnu
22.4.2021

Kanárské ostrovy: Fuerteventura z Prahy v červnu

3 022

O této nabídce

Velmi pěkné letenky na Kanárské ostrovy ulovíte u německé společnosti Lufthansa. Zpáteční letenky z Prahy na ostrov Fuerteventura jsou nyní k dostání ve dvou červnových termínech za 3 022 Kč. Cestou na ostrov Fuerteventura i zpět vás čeká jeden rychlý přestup na letišti ve Frankfurtu. Nejlevnější letenky v tarifu „Economy Light“ obsahují v základní ceně pouze příruční zavazadlo a pořídíte je přímo na stránkách aerolinky.

Všechny letenky společnosti Lufthansa jsou nyní zbaveny poplatku za změnu letenky. Pokud vám tedy „shoří plány“, je možné letenky zdarma přebookovat  na jiný termín nebo trasu (uhradíte pouze případný rozdíl v ceně).

Podmínky pro cestování

Aktuálně je nutné se při vstupu na území Španělska (vč. Kanárských ostrovů) prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, s výjimkou dětí mladších šesti let. Před cestou je nutné vyplnit tento zdravotnický dotazník. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem.  Kanárské ostrovy se nyní nachází v červené kategorii, což znamená povinnost vyplnit příjezdový formulář + doložit negativní antigenní test (ne starší 24 hodin) nebo PCR test (ne starší 72 hodin) před odletem. Podívejte se na seznam laboratoří na Kanárských ostrovech. Další podmínky viz semafor. Do termínu vaší cesty se ovšem může jejich postavení několikrát změnit – doufejme, že případně jen k lepšímu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: nejlevněji přímo přes web aerolinky nebo jednoduše přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla á 8 kg (max. 55 × 40 × 23 cm) & osobní věc (40 × 30 × 10 cm)
 • Dostupnost: červen 2021
 • Termíny:
  • 4. – 12. 6. za 4 319 Kč
  • 12. – 19. 6. za 3 022 Kč
  • 19. – 26. 6. za 3 022 Kč
  • 26. 6. – 3. 7. za 4 319 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Tenerife se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Rozhodně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Fuerteventuru za 3 022 Kč

Kanárské ostrovy: Fuerteventura z Prahy v červnu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)