Kanada – Vancouver, Montréal & Toronto z Prahy od 9 994 Kč
5.11.2019

Kanada - Vancouver, Montréal & Toronto z Prahy

od 9 994

O této nabídce

Letecká společnost Air Canada nepřestává v poslední době dělat radost všem cestovatelům. Kromě levných letenek do mnoha karibských destinací v čele s Kubou se v jejím rezervačním systému dnes objevily i zajímavé letenky právě do „země javorového listu“. Montréal, Toronto či Vancouver jsou z Prahy dostupné za ceny oscilují kolem hranice 10 tisíc Kč. Ty nejlevnější mají svůj na západním pobřeží ve městě Vancouver a ulovíte je za 9 994 Kč. Inzerovaný tarif umožňuje letět do Kanady od ledna do března a všechny termíny připadající v úvahu naleznete v našich kalendářích níže. Základní letenky obsahují pouze příruční zavazadlo. Odbavené, které se vám v zimních měsících může hodit, si dokoupíte přímo na letišti za 1 277 Kč/ks/směr.

A proč do Vancouveru právě v zimě? A to třeba v termínu od 11. do 25. března za 9 994 Kč.

Vancouver, kanadský sen. Díky Severnímu tichomořskému proudu panuje ve městě příjemné klima, mezitím co hřbety kolem se táhnoucích hor mizí pod bílou pokrývkou lehoučkého prašanu. A tohle zasněžené království se svou kouzelnou atmosférou vábí místní i cestovatele k prozkoumávání, tak nazujte sněžnice nebo zapřáhněte sáně za tažné psy, bruslete skrze pohádkové lesy na běžkách. Vrcholy jako Mt. Cypress nebo Mt. Grouse nejenže otevírají dechberoucí pohledy do okolí, ale jejich svahy nabízí ideální podmínky ke snowboardingu a lyžování.

Ubytování

Ať již se vydáte na pobřeží východní či naopak na západ do Vancouveru, hledejte vždy nejširší nabídku střechy nad hlavou na Bookingu či Hotels. Alternativně se pak můžete mrknout i na AirBnB.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše. Podrobný návod, jak na eTu, naleznete v našem článku.

 

Náhled letenky z Prahy do Vancouveru za 9 994 Kč

Kanada - Vancouver, Montréal & Toronto z Prahy od 9 994 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)