Karibik v hlavní sezóně z Prahy od 10 997 Kč
1.11.2019

Karibik v hlavní sezóně z Prahy

10 997

O této nabídce

Nekonečně dlouhé písčité pláže, absolutní pohodička, válení se pod palmou a usrkávání dobrého rumu. Toto už nemusí zůstat jako pouhá fantazie ve vaší hlavě, ale co není se nyní může přetavit v realitu. Aktuální promo aerolinky Air Canada ve spolupráci s British Airways vybízí k návštěvě Karibiku nejen „profláklých“ destinací, ale i těch méně tradičních jako je např. Trinidad a Tobago, Grenada, Sv. Vincent a Grenadiny a další.

Za skvělé cenovky si tak můžete zaletět na spoustu exotických míst přímo z Prahy se dvěma krátkými přestupy na obou směrech v hlavní sezóně (tedy od ledna do března). V ceně letenky má každý si možnost vzít kromě kabinové taktéž zavazadlo odbavené, což někteří cestovatelé ocení. Příkladem je rezervace 16. – 27. 1. Praha – Curacao za 10 997 Kč.

Ubytování

Karibik patří rozhodně mezi ty nákladnější oblasti z hlediska výdajů na ubytování. Proto si přes samotným nákupem letenek „počekujte“ i možnosti ubytka v konkrétní karibské destinaci. Širokou nabídku hledejte tradičně na Bookingu či Hotels. Případně využijte i možností nabízených na AirBnB.

Víza

Kvůli přestupům v Kanadě si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše. Podrobný návod, jak na eTu, naleznete v našem článku.

Do námi avizovaných karibských zemí vám postačí platný cestovní pas.

Náhled letenky z Prahy do Curacaa za 10 997 Kč

Karibik v hlavní sezóně z Prahy od 10 997 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)