Kuba – Cayo Coco či Havana z Prahy od 10 998 Kč
4.11.2019

Kuba - Cayo Coco či Havana z Prahy

od 10 998

O této nabídce

Hola hola, Kuba volá! Letecká společnost Air Canada aktuální láká všechny cestovatele prahnoucí po odpočinku v Karibiku. Nejenže je dostupných mnoho méně tradičních karibských destinací, ale především i ta dlouhodobě nejpopulárnější – Kuba! Vybírat můžete z cílové destinace v Havaně či na malebném ostrově Cayo Coco. Na své si přijdou jedinci preferující rychlá spojení, které letenky na Cayo Coco vyjdou na 11 668 Kč. Ochuzení však nezůstanou ani Ti, kterým nevadí delší stopover v kanadském Montréalu (leckdo v něm spatří dokonce malé plus) – cenovka této kombinace aktuálně visí těsně pod hranicí 11 tisíc Kč, a to na 10 998 Kč. Slušný routing vás čeká na i na cestě do Havany, kdy se na zpáteční cestě zastavíte v Torontu (stopover na celé odpoledne přímo vybídne k návštěvě nejlidnatějšího města Kanady). Letenky jsou v tomto případě k mání 11 430 Kč.

Základní tarif obsahuje zapsané zavazadlo a na palubě obdržíte od letecké společnosti zdarma turistickou kartu nahrazující vízum v ceně 750 Kč. To jsou jen další bonusy, které skýtá tato nabídka letenek na největší ostrov Velkých Antil, na ostrov Kuba.

Země doutníků a starých automobilů se vlní v rytmu salsy, na korunách stromů visí jak ozdobičky sladké pomeranče a místní rum lahodné chuti je proslulý po celém světě. Varaderem se táhnou nekonečné pásy bělostných pláží, ale i luxusních hotelů, ta pravá atmosféra začíná až za jeho hranicí. Pod vrstvou bídy se tam schovává panenská příroda střídaná krásou koloniální architektury a úzkými uličkami zdobenými pestrými barvami fasád. Havana pulzuje životem, podmanivou hudbou i výbornými koktejly. Lidé jsou po celém tomhle karibském ostrově i přes jeho nemilou minulost neskutečně vřelí a pohostinní. Vítejte na Kubě.

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární AirBnB a mnoho možností naleznete i na Bookingu.

Víza

Vzhledem k routingu přes Kanadu si bude třeba před cestou opatřit elektronickou registraci eTA. Jednoduchý návod, jak si ji vyklikat během pár minut naleznete u nás na webu a samotná registrace vás vyjde na 7 CAD.

Kubánské vízum ve formě turistické karty pak obdržíte od dopravce na palubě letadla zdarma. 

 

Náhled letenky z Prahy do Cayo Coco za 10 998 Kč

Kuba - Cayo Coco či Havana z Prahy od 10 998 Kč

 

Náhled letenky z Prahy do Havany za 11 430 Kč

Kuba - Cayo Coco či Havana z Prahy od 10 998 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)