Kam si zaletět na Vánoce nebo Silvestra 2021?
23.11.2021

Kam si zaletět na Vánoce nebo Silvestra 2021?

od 590

O této nabídce

V posledních týdnech jste nás doslova zahltili dotazy, kam si zaletět na Vánoce nebo kam ulovit levné letenky na Silvestra. Nemohli jsme jinak, než poctivě prolustrovat rezervační systémy aerolinek a samozřejmě vzít také v potaz aktuální podmínky pro cestování. Výsledkem se stal tento obsáhlý a jedinečný přehled, který čítá téměř 40 konkrétních tipů na letenky. Na své si přijdou cestovatelé toužící vyrazit přes vánoční svátky do vzdálenějších destinací, ale samozřejmě i Ti pošilhávající „pouze“ po několikadenním výletu za oslavou příchodu Nového roku.

Užitečné odkazy před cestou

Cestování v „době covidové“ je oproti dobám dřívějším o něco komplikovanější kvůli leckterým opatřením. Hodit se vám proto budou následující informace:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Vzhledem k epidemiologické situaci vám raději doporučujeme bookovat ubytování s bezplatnou možností storna. 

Náhled nejlevnějšího tipu aneb letenky z Vídně na Mallorcu za 590 Kč

Kam si zaletět na Vánoce nebo Silvestra 2021?


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)