Kalifornie: Los Angeles z Berlína
7.1.2020

Kalifornie: Los Angeles z Berlína

6 689

O této nabídce

Letecké společnosti spolupracující v rámci aliance One World (konkrétně American Airlines, British Airways a Finnair) si pro milovníky Spojených států amerických přichystaly další pecku! Jedná se o zpáteční letenky z Berlína do Kalifornie, a konkrétně do Los Angeles za 6 689 Kč! Routing s cílovou destinací na západním pobřeží USA navíc obsahuje jen jeden přestup v každém směru a jedná se tak o poměrně svižné kombinace. Termíny naleznete v našem kalendáři, a to téměř po celou první polovinu roku 2020 (s blížícím se létem pak ceny letenek nepatrně rostou). Nechcete-li dále připlácet, tak byste si měli vystačit s příručním zavazadlem, což je při cestách nejen do Los Angeles již taková klasika u nejlevnějších tarifů. Odbavené zavazadlo vyjde na příplatek 50 €/ks/směr. Příkladovým termínem budiž březnová kombinace 13. – 23. za 6 689 Kč.

Je jich devět, všechny jsou fantastické a musíte je vidět, jinak vaše cesta po západním pobřeží USA nebude úplná! Joshua Tree Park a stromy s větvemi mířícími k nebesům, Grand Canyon, co vás dostane, protože uvidíte, co nečekáte! Zion Park s velkým bílým trůnem – horou viditelnou z každého místa. Antelope Canyon s kameny podivnými a rudými k neuvěření. Sequoia Park a Kings Canyon s obřími stromy, co mají miniaturní šišky. Bryce Canyon jako skalní bludiště obydlené zvědavými čipmánky. Yosemity a El Capitan. Jak jen na něj ten Adam Ondra vylezl? A konečně Death Valley, vyprahlý kus země s vyschlým solným jezerem, co stojí za trochu toho potu!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: klasické příruční + osobní věc (odbavené á 23 kg za příplatek 50 €/ks/směr)
  • Dostupnost: leden – červen 2020
  • Termíny:

Ubytování

Přímo v Los Angeles si bookněte tento dvouhvězdový hotel Titta Inn v severní části města za 753 Kč/os./noc anebo tento Super 8 z řetězce Wyndham v Long Beach za 859 Kč/os./noc včetně snídaně. Další nabídku ubytování hledejte na oblíbeném Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Určitě nebudete trávit celou dovolenou přímo v Los Angeles, byť má rozhodně co nabídnout, ale vyrazíte taktéž do nedalekých národních parků jakými jsou Joshua Tree či Sequioa. V tom případě se vaším nezastupitelným parťákem stane i auťák. Jeho půjčení v Kalifornii rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

Náhled letenky z Berlína do Los Angeles za 6 689 Kč

Kalifornie: Los Angeles z Berlína

 


Bude se hodit

Berlín – Tegel (TXL)

American Airlines

British Airways

China Southern Airlines

Condor

ČSA

EasyJet

Emirates

Finnair

guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
JosephCB

Neplánujete někdo, rád bych se připojil, termínově je mi to prakticky jedno.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)