Kalifornie: Los Angeles z Berlína
7.1.2020

Kalifornie: Los Angeles z Berlína

6 689

O této nabídce

Letecké společnosti spolupracující v rámci aliance One World (konkrétně American Airlines, British Airways a Finnair) si pro milovníky Spojených států amerických přichystaly další pecku! Jedná se o zpáteční letenky z Berlína do Kalifornie, a konkrétně do Los Angeles za 6 689 Kč! Routing s cílovou destinací na západním pobřeží USA navíc obsahuje jen jeden přestup v každém směru a jedná se tak o poměrně svižné kombinace. Termíny naleznete v našem kalendáři, a to téměř po celou první polovinu roku 2020 (s blížícím se létem pak ceny letenek nepatrně rostou). Nechcete-li dále připlácet, tak byste si měli vystačit s příručním zavazadlem, což je při cestách nejen do Los Angeles již taková klasika u nejlevnějších tarifů. Odbavené zavazadlo vyjde na příplatek 50 €/ks/směr. Příkladovým termínem budiž březnová kombinace 13. – 23. za 6 689 Kč.

Je jich devět, všechny jsou fantastické a musíte je vidět, jinak vaše cesta po západním pobřeží USA nebude úplná! Joshua Tree Park a stromy s větvemi mířícími k nebesům, Grand Canyon, co vás dostane, protože uvidíte, co nečekáte! Zion Park s velkým bílým trůnem – horou viditelnou z každého místa. Antelope Canyon s kameny podivnými a rudými k neuvěření. Sequoia Park a Kings Canyon s obřími stromy, co mají miniaturní šišky. Bryce Canyon jako skalní bludiště obydlené zvědavými čipmánky. Yosemity a El Capitan. Jak jen na něj ten Adam Ondra vylezl? A konečně Death Valley, vyprahlý kus země s vyschlým solným jezerem, co stojí za trochu toho potu!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: klasické příruční + osobní věc (odbavené á 23 kg za příplatek 50 €/ks/směr)
  • Dostupnost: leden – červen 2020
  • Termíny:

Ubytování

Přímo v Los Angeles si bookněte tento dvouhvězdový hotel Titta Inn v severní části města za 753 Kč/os./noc anebo tento Super 8 z řetězce Wyndham v Long Beach za 859 Kč/os./noc včetně snídaně. Další nabídku ubytování hledejte na oblíbeném Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Určitě nebudete trávit celou dovolenou přímo v Los Angeles, byť má rozhodně co nabídnout, ale vyrazíte taktéž do nedalekých národních parků jakými jsou Joshua Tree či Sequioa. V tom případě se vaším nezastupitelným parťákem stane i auťák. Jeho půjčení v Kalifornii rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

Náhled letenky z Berlína do Los Angeles za 6 689 Kč

Kalifornie: Los Angeles z Berlína

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

American Airlines

British Airways

China Southern Airlines

Condor

ČSA

easyJet

Emirates

Finnair

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)