K moři do Chorvatska – Zadar z Prahy v květnu a červnu
8.4.2022

K moři do Chorvatska – Zadar z Prahy v květnu a červnu

567

O této nabídce

Na začátku května bude obnoven provoz na lince Ryanairu z Prahy do Zadaru. V rezervačním systému aerolinky aktuálně ulovíte za lákavé ceny letenky na květnové ale i červnové termíny! Zaleťte si za slunečními paprsky do „Mekky českých turistů“ – do Chorvatska. Zpáteční letenky z Prahy do Zadaru pořídíte od 567 Kč! Trasa mezi oběma městy bude operována 3× týdně (úterý, čtvrtek a sobota), přičemž nejlevnější letenky jsou k dostání právě na letech ve všedních dnech.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Před cestou do Chorvatska je nutné disponovat dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vlastní auťák na pobřeží Jadranu určitě přijde vhod. Díky němu prozkoumáte nejen blízké okolí Zadaru. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny a kára na vás může čekat již po příletu na letiště.

Náhled letenky z Prahy do Zadaru za 567 Kč

K moři do Chorvatska – Zadar z Prahy v květnu a červnu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)