K Lago di Garda: zpáteční letenky z Prahy do Verony
2.6.2024

K Lago di Garda: zpáteční letenky z Prahy do Verony

od 1 186

O této nabídce

Nádherná příroda a malebná města severní Itálie prostě dostanou úplně každého. K návštěvě nejen oblíbeného jezera Lago di Garda vybízejí levné letenky od aerolinky Volotea na lince z Prahy do Verony. Termíny zejména na prodloužené víkendy pořídíš od 1 186 Kč v červnu a září letošního roku. Tak neváhej a prozkoumej malebnou Veronu a pak se vydej do dechberoucí alpské přírody například v termínu od 14. do 17. června. 

V ceně letenky máš jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíš od 680 Kč za směr a odbavený bágl do 10 kg tě vyjde od 333 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Zaleť si k jezeru Garda

Mezi skalnatými kopci a středověkými městečky na severu Itálie, pod stíny palem a olivovníků, je rozlité průzračné jezero Lago di Garda. Mezitím co na přilehlých stráních dozrává víno a šťavnaté citrusy, tahle úchvatná lokalita nabízí svým návštěvníkům na co si jen vzpomenou. Voda vábí ke koupání i windsurfingu a táhlé pláže k odpočinku, hory volají turisty a horolezce. Nesmírně nádherná zvlněná krajina je mekou cyklistů a nebem létají paraglidisti. To vše jak kdyby kropené rozkošnými rybářskými vesničkami, přehlídkou hradů a dávných zřícenin, románskými městy s malebnými uličkami a vynikajícím italským jídlem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejpohodlněji se k jezeru Garda dostaneš pomocí půjčeného auta, které si snadno obstaráš přes naší autopůjčovnu. Ideální kára tě vyjde od 657 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Verony za 1 186 Kč
K Lago di Garda: zpáteční letenky z Prahy do Verony


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Verona (VRN)

Volotea

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)