K italskému Jadranu – letní Pescara z Prahy
24.6.2021

K italskému Jadranu – letní Pescara z Prahy

846

O této nabídce

Cestování mezi Itálií a Českou republikou je od tohoto týdne výrazně zjednodušeno a byla by velká škoda toho nevyužít. Dejte šanci např. Pescaře ležící na břehu Jaderského moře a vydejte se poznávat rozmanitou provincii Abruzzo. Zpáteční letenky z Prahy do italského města Pescara pořídíte během července za ceny oscilující kolem jedné tisícikoruny. Ty nejlevnější v termínu od 16. do 23. července dokonce jen za 846 Kč. Díky dvou týdenním rotacím aerolinky Ryanair (pondělí a pátek) si do Pescarcy můžete zaletět třeba pouze na prodloužený víkend.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář, nahlásit se lokální „ASL“ (viz návod na webu Velvyslanectví) a doložit jedno z následujících potvrzení:

 • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem) ne starší 48 hodin;
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je nově zařazena do zelené kategorie, což znamená návraty domů bez jakýchkoliv podmínek.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec 2021
 • Termíny:
  • 9. – 16. 7. za 1 148 Kč
  • 16. – 19. 7. za 1 068 Kč (prodloužený víkend)
  • 16. – 23. 7. za 846 Kč
  • 26. – 30. 7. za 1 163 Kč (prodloužený víkend)
  • 26. 7. – 2. 8. za 1 558 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv v Pescaře nebo jejím okolí se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Rozhodně vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním dopravním prostředkem pro poznávání krás provincie Abruzzo je vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Jenom ty ceny nejsou v letní sezoně nejnižší – je třeba počítat s částkou kolem 15 stovek Kč za den.

Náhled letenky z Prahy do Pescary za 846 Kč

K italskému Jadranu – letní Pescara z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)