K Baltskému moři: z Prahy do Gdaňsku
17.5.2023

K Baltskému moři: z Prahy do Gdaňsku

od 1 139

O této nabídce

Gdaňsk je malebné město na pobřeží Baltského moře, které vás nadchne svou pohodovou atmosférou a krásnou architekturou. Aerolinka Ryanair nyní nabízí zpáteční letenky z Prahy do Gdaňsku. Cena letenek začíná na 1 139 Kč, a to v termínu od 24. do 28. června. Letenky za pár stovek jsou k mání na konci května a po celý červen, vydejte se tedy na návštěvu severního Polska.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si zakoupíte v rámci služby Priority od 379 Kč za jeden směr a odbavené zavazadlo o stejné velikosti do 10 kg vás vyjde od 389 Kč v jednom směru.

Informace o tom, jak se dostat z letiště a další tipy, naleznete v našem novém průvodci letištěm Gdaňsk.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Polska

Při cestách do Polska se nemusíte prokazovat očkování, negativní testem ani vstupním formulářem. Aktuální opatření a více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Polsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Malebné město na pobřeží Baltu

Překrásný Gdaňsk je jedním z nejstarších měst Polska a zároveň jedním z trojlístku známého jako Trojměstí. Dává na odiv svou předválečnou architekturu a zdobnost kostelů, kostel Panny Marie se svými mohutnými zdmi sahajícími až do nebes je nazýván korunou celého Gdaňsku. Druhým z trojice měst jsou lázeňské Sopoty, pobřežní městečko s půl kilometru dlouhým molem, nabízejícím příjemné procházky na slaném mořském vzduchu. Třetí, Gdyně, je proslulá svou sbírkou muzeí a kulturními akcemi, ale i výbornými restauracemi, bary a jazz a blues milujícím nočním životem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Gdaňsku za 1 139 Kč
K Baltskému moři: z Prahy do Gdaňsku

Bude se hodit

Letiště Gdaňsk (GDN)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)