Jordánsko: Ammán z Prahy v prosinci a lednu
23.11.2021

Jordánsko: Ammán z Prahy v prosinci a lednu

958

O této nabídce

Ryanair nás nepřestává zásobovat levnými letenkami do Jordánska. K prosincovým letenkám se v rámci dnešní akce dopravce přidávají i potenciální termíny v lednu. Vyrazte proto objevovat toto krásné blízkovýchodní království, litovat rozhodně nebudete! Ammán je dostupný z Prahy za 958 Kč, a to s odletem přesně za týden. Za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny ale pořídíte zpáteční letenky téměř na jakékoliv úterní rotace v nadcházejících měsících.

Všechny důležité informace o cestování do Jordánska i po „hášimovském království“ naleznete v našem PRŮVODCI PO JORDÁNSKU.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jordánska

Pro cestu do Jordánska doporučujeme disponovat dokončeným očkováním (min. 2 týdny po druhé dávce). Dále je třeba přede cestou doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a vyplněný příjezdový formulář, mít uzavřené cestovní pojištění s krytím pro případ nákazy nemocí COVID-19 a mít nainstalovanou trasovací aplikaci „AMAN“. Doklad o absolvovaném očkování nahrajete do registrace na této stránce, která vám vygeneruje příslušný QR kód. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Ammánu.

PS: Pokud nejste plně očkováni, je třeba splnit další náležitosti – registraci na tomto webu, kde také zaplatíte „po příletový PCR test“ (ten podstoupíte po příletu na letiště v Ammánu a jeho cena je cca 850 Kč).

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Jordánsko, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Vízum

Vízum do Jordánska doporučujeme řešit v rámci tzv. Jordanpassu, který vám kromě bezproblémového vstupu do země přinese i možnost vstupů do nejpopulárnější památky v podobě skalního města Petra zapsaného na seznamu UNESCO a dalších více než 40 zajímavých míst. Jedinou podmínkou jeho validity je zůstat v zemi alespoň 3 noci, což však vzhledem k itineráři letů nebude problém. Případně lze vízum získat na počkání po příletu na letiště Královny Aliy v Ammánu za poplatek 40 JOD.

Náhled letenky z Prahy do Jordánska 958 Kč

Jordánsko: Ammán z Prahy v prosinci a lednu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)