Jižní Korea: z Vídně do Soulu na konci léta
13.6.2022

Jižní Korea: z Vídně do Soulu na konci léta

9 448

O této nabídce

Letenkovou akci do Jižní Koreje jsme tu neměli hodně dlouho a je nejvyšší čas to změnit. Také Jižní Korea totiž postupně uvolňuje podmínky vstupu a minulý týden zrušila povinnou 7denní karanténu pro neočkované turisty. Prakticky všichni cestovatelé tak již mohou vyrazit do Jižní Koreje bez problémů, k čemuž mohou využít i aktuálního promo tarifu letecké společnosti Saudia. Ta nabízí zpáteční letenky z Vídně do Soulu, hlavního města země, za 9 448 Kč. Dostupných je pouze pár termínů během září, proto se s případným nákupem letenek vyplatí dlouho neotálet.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jižní Koreje

Pro cestu do Jižní Koreje je nutné disponovat negativním testem (od 8. června byla zrušena karanténa pro neočkované cestovatele) a následně podstoupit kontrolní test po příletu. Povinné je také turistické vízum ve formě e-registrace.

Kompletní podmínky, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Jižní Koreji“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi do Jižní Koreje

Hledáte unikátní destinaci? Hledáte místo, kterému podobné jinde na světě nenajdete? Navštivte Jižní Koreu. Je supermoderní zemí s velice odlišnými zvyky, koktejlem skleněných mrakodrapů a tradičních buddhistických chrámů mezi nimi. Zůstaňte alespoň na okamžik v Soulu, pod závojem futurismu. Zajeďte se podívat na velkolepý palácový komplex Gyeongbokgung, náleží mu půvabné zahrady a jeho krása vás ohromí. Vyzkoušejte si na několik dní a nocí populární templestay, kdy budete bydlet spolu s mnichy na prostých rohožích v buddhistickém chrámu a meditovat již od svítání. Nezapomeňte ani na nádhernou korejskou přírodu! Zvlášť v jarních měsících, kdy bělostný sníh roztává, je okouzlující. Růžové kvítky třešní promění tuto asijskou zem v říši divů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Soulu za 9 448 Kč

Jižní Korea: z Vídně do Soulu na konci léta


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)