Jižní Korea: přímé lety z Budapešti do Soulu
29.11.2022

Jižní Korea: přímé lety z Budapešti do Soulu

11 845

O této nabídce

Akčními letenkami do Jižní Koreje se rezervační systémy leteckých společností příliš nehemží. V aktuální nabídce polského dopravce LOT ale můžete ulovit zlevněné letenky na přímých letech z Budapešti do Soulu, a to za sympatickou cenu 11 845 Kč! Termíny jsou dostupné od ledna do března příštího roku a přímé lety z Maďarska do Jižní Koreje jsou operovány 2× týdně, vždy v pondělí a ve středu. Základní tarif „Saver“ obsahuje přepravu klasického příručního zavazadla. Pokud by vám to nestačilo, zakupte si letenky ve vyšším tarifu „Standard“ (za příplatek cca  1 000 Kč/směr) s odbaveným zavazadlem.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jižní Koreje

Cestování do Jižní Koreje od 1. října 2022 nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum ve formě elektronické registrace K-ETA, kterou si snadno opatříte online na této stránce (cena je 10 000 wonů aka cca 180 Kč). Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Jižní Koreji“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do jihokorejského Soulu

Soul je supermoderní metropolí a totálně crazy místem, kde neuvěříte vlastním očím. Je městem budoucnosti, pojem hi-tech tu dostává úplně nové rozměry. Futuristická architektura dává Soulu asymetrické mosty a křivé mrakodrapy, v nočních hodinách osvícené bláznivou změtí neonů. Po chodnících se prochází chlapci s neuvěřitelnými účesy, dívky nosí umělá kočičí ouška a erotická škrtidla. Do toho hudba K-Popu a tématické kavárny s dortíky ve tvaru Hello Kitty, a fantastická korejská gastronomie! Ochutnejte tradiční a velmi pikantní kimchi a různé mořské živočichy precizně upravené na BBQ. Navštivte město nejšílenějších snů! (nebo snad nočních můr?)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Soulu za 11 845 Kč

Jižní Korea: přímé lety z Budapešti do Soulu


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)