Jižní Korea: levné letenky do Soulu nejen z Vídně
26.10.2022

Jižní Korea: levné letenky do Soulu nejen z Vídně

od 9 992

O této nabídce

Od začátku října mohou všichni cestovatelé bez rozdílu přijet do Jižní Koreje nehledě na jakákoliv pravidla spojená s nemocí „COVID-19“. Levné letenky do Soulu jsou ale zatím bohužel spíše nedostatkové zboží. Světlou výjimku aktuálně činí nabídka letecké společnosti Saudia, u níž můžete zakoupit zpáteční letenky z Vídně do Soulu za 12 140 Kč. A to včetně odbaveného zavazadla v ceně.

Nadšení cestovatelé, kteří nemají Vídeň úplně „za rohem“, si mohou také poskládat open-jaw letenky do Soulu s odletem z Amsterdamu a návratem právě do Vídně za 9 992 Kč! Přískoky z Prahy do Amsterdamu pak pohodlně pořídíte do tisícovky.

Termíny jsou dostupné po čas prvního kvartálu kalendářního roku 2023, tj. od ledna do března. Routing na křídlech saúdskoarabské národní aerolinie zahrnuje jeden klidný přestup na moderním letišti v Džiddě.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jižní Koreje

Cestování do Jižní Koreje od 1. října 2022 nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum ve formě elektronické registrace K-ETA, kterou si snadno opatříte online na této stránce (cena je 10 000 wonů aka cca 180 Kč). Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Jižní Koreji“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi do Soulu a objev Jižní Koreu

Soul je supermoderní metropolí a totálně crazy místem, kde neuvěříte vlastním očím. Je městem budoucnosti, pojem hi-tech tu dostává úplně nové rozměry. Futuristická architektura dává Soulu asymetrické mosty a křivé mrakodrapy, v nočních hodinách osvícené bláznivou změtí neonů. Po chodnících se prochází chlapci s neuvěřitelnými účesy, dívky nosí umělá kočičí ouška a erotická škrtidla. Do toho hudba K-Popu a tématické kavárny s dortíky ve tvaru Hello Kitty, a fantastická korejská gastronomie! Ochutnejte tradiční a velmi pikantní kimchi a různé mořské živočichy precizně upravené na BBQ. Navštivte město nejšílenějších snů! (nebo snad nočních můr?)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Soulu za 12 140 Kč
Jižní Korea: levné letenky do Soulu nejen z Vídně
Náhled letenky z Amsterdamu do Soulu a návratem do Vídně za 9 992 Kč

Jižní Korea: levné letenky do Soulu nejen z Vídně


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)