Jihoitalská Apulie: z Prahy do Bari nejen na prodloužené víkendy
13.10.2021

Jihoitalská Apulie: z Prahy do Bari nejen na prodloužené víkendy

518

O této nabídce

V rezervačním systému irské nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte levné letenky do jihoitalského regionu Apulie. Zpáteční letenky z Prahy do Bari na pobřeží Jaderského moře pořídíte za 518 Kč. Nejlevnější letenky na vás čekají na začátku listopadu, ale za zajímavé ceny jsou prakticky na všechny listopadové termíny. S příchodem zimního letového řádu se změní i dny, kdy dopravce na trase z Prahy do Bari operuje. Současné pondělí a pátek vystřídají úterý a sobota. Zaleťte si tedy do Apulie na prodloužený víkend nebo klidně na celý týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě.

Cesta zpět do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do oranžové kategorie.

Na skok do Apulie

Bari je nádherné město ležící v Apulii na samém jihu Itálie. Mísí se v něm působivé kontrasty, staré a nové, hlučné i klidné. Bari Vecchia je poseto bazilikami a úchvatnými kostely a v ulicích tam opálené Italky ručně tvarují těstoviny orecchiette. Z balkónů tam visí barevné prádlo a pod ním se hlasitě prohánějí skútry. Smočte své tělo v průzračných vodách Jaderského moře a zas uschněte pod hřejivými paprsky slunce. Pobřeží je v Apulii lemováno nejen zlatavými písky, ale také přístavy s vůní čerstvých ryb, kde rybáři prodávají své úlovky a opravují sítě.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Apulie poznáte během prodlouženého víkendu jedině díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Pronájem menšího auta v příkladovém termínu vyjde na cca 1 400 Kč. Týdenní pronájem na začátku listopadu potom na 2,5 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 518 Kč

Jihoitalská Apulie: z Prahy do Bari nejen na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)