Jarní výlet z Prahy do italského Rimini
10.1.2023

Jarní výlet z Prahy do italského Rimini

1 243

O této nabídce

Novinkou pro letošní rok se stanou přímé lety nízkonákladové aerolinky Ryanair z Prahy do Rimini. Na italské pobřeží Jaderského moře začne irský dopravce pravidelně létat s příchodem letního letového řádu – inaugurační let bude vypraven 26. března 2023. Počítá se s dvěma rotacemi týdně, vždy ve středu a neděli. Aktuálně v rezervačním systému pořídíte za sympatické ceny letenky na jarní měsíce. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Rimini ulovíte za 1 243 Kč.

Během jara vyzkouší vody Jadranu spíše otužilejší jedinci (přes 20°C se teplota moře přehoupne teprve v květnu). Ostatní cestovatelé si spíše půjčí auto a projedou region Emilia-Romagna nebo vyrazí na výlet do nedalekého San Marina.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Emilia-Romagna poznáte nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. V jarních měsících není problém si pronajmout vůz za rozumnou cenu = cca 500 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy do Rimini za 1 243 Kč

Jarní výlet z Prahy do italského Rimini


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)