Jarní Sardinie z Prahy
3.2.2021

Jarní Sardinie z Prahy

803

O této nabídce

Low-cost aerolinka Volotea nabízí akční letenky z Prahy na Sardinii za pouhých 803 Kč! V nabídce jsou jarní termíny a to i na Velikonoce. Letenky rychle mizí a tak doporučujeme koupit ihned! Zdarma si s sebou na palubu letadla můžete vzít dvě kabinová zavazadla, větší o rozměrech max. 55 x 40 x 20 cm a menší max. 35 x 20 x 20 cm s celkovou hmotností max. 10 kg. Letenky jsou navíc flexibilní, lze je změnit až 7 dní před odletem bez poplatku za změnu – je ale nutné uhradit případný rozdíl v ceně letenky. V případě onemocnění COVID-19 je možné letenku bezplatně zrušit 14 dní před odletem.

Proč na Sardinii?

Skaliska, jak kdyby rozervaná, prudce klesající do třpytivých vod, střídaná jemným pískem sluncem políbených pláží a barevnými fasádami malebných vesniček. Smaragdové pobřeží je vyhlášené svým naprosto průzračným mořem tyrkysového odstínu, pláž Spiaggia Rosa na sousedícím ostrůvku Budelli je zase pastelově růžová. Vnitrozemí se vlní pod vahou panenské přírody a tisíciletých památek. Navíc láska prochází žaludkem a Sardinii pro její pochoutky prostě nelze nemilovat. Z mléka na zelených kopcích se pasoucích ovcí se tam vyrábí lahodný sýr pecorino, pečené selátko su porceddu je tak šťavnaté že jen při tom pomyšlení se sbíhají sliny a do místních sladkostí se přidávají voňavé mandle.

Pro vstup na území Itálie je nutné se prokázat negativním PCR nebo antigenním testem ne starším 48 hodin. Aktuální informace ke vstupu do Itálie a pobytu v Itálii sledujte na webu MZV ČR. Nezapomeňte také splňovat podmínky vstupu zpět do ČR, více se dozvíte v našem článku.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
 • Zavazadla: 2 kabinová zavazadla
 • Dostupnost: duben – květen 2021
 • Termíny:
  • 4. 4. – 15. 4. za 803 Kč
  • 11. 4. – 15. 4. za 803 Kč
  • 11. 4. – 22. 4. za 803 Kč
  • 22. 4. – 29. 4. za 803 Kč 
  • 13. 5. – 20. 5. za 803 Kč

Rezervovat

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Doporučujeme vám rezervovat ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace.

Autopůjčovna

Sardinie nabízí tolik úchvatných míst k prozkoumání! Pro nejvyšší flexibilitu a požitek z cestování si doporučujeme pronajmout auto. Mrkněte se na nejvýhodnější nabídku do naší autopůjčovny.

Náhled letenky na Sardinii z PrahyJarní Sardinie z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Volotea

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)