Jarní letenky z Prahy do portugalského Algarve
31.1.2022

Jarní letenky z Prahy do portugalského Algarve

2 944

O této nabídce

V nabídce portugalského národní dopravce TAP Air Portugal pořídíte levné letenky do nejjižnějšího regionu v zemi – do Algarve. Zpáteční letenky z Prahy do Fara je možné zakoupit na několik jarních termínů za pohodovou cenu 2 944 Kč. Základní tarif „Discount“ obsahuje pouze příruční zavazadlo, ale není problém si letenky zakoupit ve vyšším tarifu „Basic“ (vč. odbaveného zavazadla za příplatek á 500 Kč/směr). V rámci routingu vás v obou směrech čeká jeden pohodový přestup v Lisabonu, který si v případě zájmu můžete protáhnout i přes noc a prozkoumat tak portugalskou metropoli.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Před cestou do Portugalska je aktuálně nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář. Na místě se vám potom bude velmi hodit také doklad o očkování. Informace ze zákulisí ale hovoří o tom, že podmínka předložení testu i pro očkované cestovatele by mohla být během února zrušena…

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Portugalsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: duben – červen 2022
  • Termíny:
    • 23. – 29. 4. za 2 944 Kč
    • 28. 4. – 6. 5. za 2 954 Kč
    • 26. 5. – 2. 6. za 2 954 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Algarve

Okrově tónované útesy se táhnou touhle Floridou evropského kontinentu a nekonečné pláže svádějí ke koupeli a surfování. Přičichněte k závanu soli, vůni čerstvých ryb a žáru tropů na úplném jihu Portugalska. Kochejte se romantickými výklenky strmého pobřeží a přesvědčte se na vlastní oči o kráse jeskyně Benagil – jedné z nejpůsobivějších přírodních katedrál světa. Magické a milované Algarve je pokropené hradními zříceninami a město Lagos si žije vlastním, snovým životem. Na Ilha Deserta – opuštěném ostrově nedaleko Fara stojí restaurace Estaminé, o které se nejspíš v žádném průvodci nedočtete. Podle nás tam ale prostě musíte povečeřet “arroz de amêijoas”, naprosto grandiózní chuťový zážitek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Fara za 2 944 Kč

Jarní letenky z Prahy do portugalského Algarve


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)