Jarní letenky z Bratislavy na Sicílii do Trapani
16.2.2023

Jarní letenky z Bratislavy na Sicílii do Trapani

827

O této nabídce

S příchodem letního letového řádu v závěru března se vrátí Ryanair na pravidelnou sezonní linku z Bratislavy do sicilského Trapani! Spojení bude obnoveno od neděle 26. března 2023 a cestovatelé se mohou těšit hned na tři rotace týdně. Kromě neděle se na lince bude létat také ve čtvrtky a pátky, díky čemuž si na Sicílii můžete zaletět klidně jen na jarní prodloužený víkend.

V rezervačním systému dopravce za lákavé ceny momentálně ulovíte dostatek dubnových a vybrané květnové termíny. Nejlevnější letenky z Bratislavy do Trapani pořídíte již za 827 Kč. Naším tipem je ovšem výlet na Sicílii přes velikonoční svátky – v termínu do 6. do 13. dubna 2023 na vás čekají zpáteční letenky za skvělou cenu 1 778 Kč!

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V jarních termínech vás pronájem malého vozu vyjde na nevysoké částky, které začínají na cca 300 Kč/den.

Náhled letenky z Bratislavy do Trapani za 827 Kč

Jarní letenky z Bratislavy na Sicílii do Trapani


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)