Jarní letenky na Lanzarote: z Vídně nebo Bratislavy
6.3.2022

Jarní letenky na Lanzarote: z Vídně nebo Bratislavy

1 605

O této nabídce

Levné letenky na Kanárské ostrovy v jarních termínech ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Zpáteční letenky na ostrov Lanzarote jsou za pohodové ceny dostupné při odletech z Bratislavy i Vídně – nejnižší ceny začínají na 1 605 Kč. V případě odletů z rakouské metropole se jedná o lety na úterních rotacích, zatímco v případě odletů ze Slovenska se vždy jedná o rotace sobotní.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska, vč. Kanárských ostrovů, z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Stejně jako na kterémkoliv jiném ostrově z Kanárského souostroví se vám i na Lanzarote bude hodit vlastní auťák. Díky němu prozkoumáte každé zákoutí ostrova a stanete se naprosto flexibilními. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech a jejich cenách. V příkladovém termínu vás pronájem malého auťáku vyjde na cca tisícovku / den.

Náhled letenky z Vídně na Lanzarote za 1 605 Kč

Jarní letenky na Lanzarote: z Vídně nebo Bratislavy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)