Jarní letenky na Kanáry: z Vídně na Fuerteventuru
13.3.2022

Jarní letenky na Kanáry: z Vídně na Fuerteventuru

1 557

O této nabídce

V rezervačním systému aerolinky Ryanairu se objevily další zajímavé letenky na Kanárské ostrovy. Zpáteční letenky z Vídně na Fuerteventuru ulovíte za velmi pěknou cenu 1 557 Kč, a to v termínu od 30. dubna do 7. května. Další termíny během pátého kalendářního měsíce (zejména na úterních rotacích) jsou potom dostupné za ceny kolem 2 tisíc Kč. To je stále naprosto skvělá cena, zejména přihlédneme-li k faktu, že přímé lety z Prahy v nabídce Eurowings a Smartwings vyjdou během května na cca 9 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska, vč. Kanárských ostrovů, z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Stejně jako na kterémkoliv jiném ostrově z Kanárského souostroví se vám i na Furteventuře bude hodit vlastní auťák. Díky němu prozkoumáte každé zákoutí ostrova a stanete se naprosto flexibilními. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech a jejich cenách. V příkladovém termínu vás pronájem malého auťáku vyjde na cca 700 Kč / den.

Náhled letenky z Vídně na Fuerteventuru za 1 557 Kč

Jarní letenky na Kanáry: z Vídně na Fuerteventuru


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)