Jarní letenky do středoamerické Panamy: z Berlína nebo Mnichova
23.11.2022

Jarní letenky do středoamerické Panamy: z Berlína nebo Mnichova

9 323

O této nabídce

Naplánujte si na jaro středoamerickou odyseu. V rezervačních systémech letecký společností Air France a KLM ulovíte levné letenky do Panamy! Využít můžete služeb obou spolupracujících aerolinek z aliance SkyTeam – jak si cestu poskládáte, záleží jen na vás. Zpáteční letenky z Berlína a Mnichova do Panama City pořídíte od 9 323 Kč. Routing vás povede přes Amsterdam nebo Paříž a čeká vás vždy jeden přestup v každém směru. Dostupné jsou termíny od dubna do června 2023 a inspiraci snadno naleznete v našich kalendářích níže.

Podmínky pro cestování

Cesta do Panamy

Cestování do Panamy je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Panamě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za zážitky do Panamy

Panama je hrází mezi pirátským Karibikem a tichem Pacifiku. Je malou zemí, a přesto tak nádhernou. Je tou pravou exotikou, plnou neprostupných džunglí, majestátních hor, skřeku pestrobarevných ptáků a volání drzých opic. Pyšní se neprobádanými ostrovy s naprosto panenskou přírodou. Nekonečné pláže s jemným bílým pískem stíní masivní vulkány, kokosy a slaďounké ovoce tu jsou doslova na dosah ruky. Nad třpytivou hladinou přilehlých vod skáčou skotačiví delfíni, zvlášť při západu slunce, se skleničkou osvěžujícího seca v ruce, je to dokonalý kýč.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Panamy za 9 323 Kč

Jarní letenky do středoamerické Panamy: z Berlína nebo Mnichova


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air France

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)