Jarní Korfu za pár stovek z Vídně
15.3.2022

Jarní Korfu za pár stovek z Vídně

397

O této nabídce

Využijte levných letenek na řecký ostrov Korfu a zaleťte si nachytat sluneční paprsky již během jarních měsíců. Aktuálně v rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Vídně na Korfu za 397 Kč! Zkraje letního letového řádu bude linka v provozu 1× týdně a z Vídně na Korfu se bude létat vždy v neděli. Za stokorunové částky pořídíte letenky prakticky na jakýkoliv termín během dubna (s výjimkou Velikonoc) a prvního poloviny května. Na koupačku to nejspíše nebude (nejste-li otužilci), ale jaro je ideálním ročním obdobím pro turistiku na ostrově.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Před cestou do Řecka je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Nově pak již není potřeba vyplňovat příjezdový formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč navštívit řecký ostrov Korfu?

Nechte se zajmout úchvatnou pestrobarevnou přírodou. Řecký ostrov Korfu je pokryt zelenými olivovníky, cypřiši, eukalypty, oleandry a vinnou révou. Modrozelené je tu moře s nejúžasnějším podmořským životem v Řecku. Zlatě se ve dne třpytí nekonečné písčité pláže lemovány průzračným mořem. Hnědé jsou krunýře mořských želv, co tu hnízdí. Užijte si všechny ty barvy na ostrově Korfu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás a rozličných zákoutí ostrova Korfu bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní pronájem malého vozu vás v příkladovém termínu vyjde na cca 2,5 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně na Korfu za 397 Kč

Jarní Korfu za pár stovek z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)