Jarní Korfu z Bratislavy včetně Velikonoc
2.2.2023

Jarní Korfu z Bratislavy včetně Velikonoc

od 930

O této nabídce

Lowcostový dopravce Ryanair potěší především cestovatele ze Slovenska a jižní Moravy. Ve svém letovém řádu totiž nabízí letenky na řecký ostrov Korfu s odletem z Bratislavy během dubna a května, a to včetně velikonočních svátků. Nejlevnější termín je od 31.3. do 7.4. za 930 Kč (39 €). Nejzajímavějším termínem je však odlet 2.4. s návratem 7.4. za 1 188 Kč (50 €), kdy využijete volný velikonoční pátek. Dopravce létá na Korfu třikrát týdně – středa večer, pátek a neděle.

V nejlevnějším tarifu si na palubu Ryanair můžete vzít pouze jednu malou osobní věc o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Pokud nezvládnete cestovat na lehko, můžete si zakoupit příruční zavazadlo o velikosti 55 × 40 × 20 cm o váhovém limitu 10 kg od 214 Kč (9 €) v jednom směru. Odbavené zavazadlo o hmotnosti 20 kg vyjde na 571 Kč (24 €) v jednom směru.

Užijte si nejzelenější řecký ostrov bez davu turistů a příjemné jarní teploty. Korfu nabízí krásné pláže, malebná městečka, pohoří a nekonečné sady olivovníků. Vyrazte na nejvyšší horu Pantokrator, navštivte zapomenutou vesničku Palea Perithia, ochutnejte tradiční likér z kumquatu a den zakončete vynikajícím řeckým gyrosem.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Korfu – ostrov jako z pohlednice

Zaleťte si odpočívat na bělostné pláže lemované borovicemi, ochutnat středomořskou kuchyni vyzrálou na slunci a popíjet víno s přáteli nebo s rodinou. Korfu je druhý největší ostrov Jónského moře a jedním z toho nejlepšího, co může Řecko nabídnout. Pokud se chcete vyhnout klasickým turistickým cílům a přeplněným atrakcím, doporučujeme vyjet si pronajatým autem do vnitrozemí a poznávat staré vesničky rozeseté po pohoří, mnohé z nich datující až do 14. století. Pochopte místní kulturu na jednom z celé řady místních festivalů a slavností, nechte se místními pohostit, a v každém případě ochutnejte tradiční pastitsadu nebo lehce pikantní savoro. Korfu je o zpěvu, tanci a užívání si života, tak se vnořte do místní nálady plnými doušky a my vám garantujeme, že už nikdy nebudete chtít odejít.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy na Korfu za 930 Kč (39 €).
Jarní Korfu z Bratislavy včetně Velikonoc
Náhled letenky z Bratislavy na Korfu za 1 188 Kč (50 €) během Velikonoc.
Jarní Korfu z Bratislavy včetně Velikonoc


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)