Jarní Kanada: Vancouver, Toronto a Montréal
23.12.2019

Jarní Kanada: Vancouver, Toronto a Montréal

9 850

O této nabídce

Výhodné letenky z Prahy do „země javorového listu“ momentálně nabízí aerolinky ze Star Alliance (Air Canada, Austrian a Lufthansa). Zpáteční letenky z Prahy do Vancouveru pořídíte za 9 923 Kč na webu Lufthansy či o pár kaček levněji naleznete Vancouver i u konkurenční KLMa to za 9 850 Kč. V obou dvou případech vás na cestě čeká 1 přestup.

Kromě Vancouveru jsou však dostupné i destinace na pobřeží východním, Toronto a Montréal. O trochu levněji vychází letenky do prvně zmiňovaného, kdy se jejich cena jen těsně přehoupne přes hranici 10 tisíc Kč. Vybírat můžete z termínů v našich kalendářích (převážně od ledna do května), přičemž nejzajímavější budou jistě ty v dubnu a květnu, které vybídnou již i k výletům do přírody.

Mezi písečnými plážemi při pobřeží Tichého oceánu a zasněženými vrcholky hor leží pohádkový Vancouver. Zimy tam jsou mírnější než ve zbytku Kanady a příroda je přenádherná. Využijte obou světů, které tenhle kraj nabízí. Zdolejte Mt. Seymour, obdivujte podmanivou krásu lesů v Capilanu i majestátní velryby a černobílé kosatky obývající přilehlé oceánské vody. Půjčte si auto a vyražte na road trip po dálnici Sea to Sky otevírající po cestě do Whistleru dechberoucí výhledy. Navštivte muzea, galerie, restaurace, Vancouver je tak kosmopolitní, že v jediném městě naleznete snad celý svět.

  • Rezervujte: nejlevněji na webu dopravců (KLM či Lufthansa) nebo přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:
    • KLM: klasické příruční zavazadlo (55 x 35 x 25 cm) + osobní věc (40 x 30 x 15 cm); dohromady max. 12 kg
    • Lufthansa: klasické příruční zavazadlo (55 x 40 x 23 cm) + osobní věc (40 x 30 x 10 cm); dohromady max. 8 kg
  • Dostupnost: leden – květen 2020
  • Termíny:

Ubytování

Ať již se vydáte na pobřeží východní či naopak na západ do Vancouveru, hledejte vždy nejširší nabídku střechy nad hlavou na Bookingu či Hotels. Alternativně se pak můžete mrknout i na AirBnB.

Víza

Před cestou do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše. Podrobný návod, jak na eTu, naleznete v našem článku.

Náhled letenky z Prahy do Vancouveru za 9 850 Kč

Jarní Kanada: Vancouver, Toronto a Montréal

 


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

KLM

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)