Jarní Azorské ostrovy: Ponta Delgada z Katovic, Krakova a Prahy
1.5.2024

Jarní Azorské ostrovy: Ponta Delgada z Katovic, Krakova a Prahy

od 4 139

O této nabídce

Velmi pěkné ceny letenek s cílem na oblíbených Azorských ostrovech nalezneš v rezervačním systému aerolinky Lufthansa. Termínů sice tentokráte není tolik, oproti tomu si ale můžeš vybírat z odletových letišť! Nejlevněji letenky do Ponta Delgady na ostrově Sao Miguel pořídíš při odletu z Katovic (KTW), odkud zpátečky vyjdou na 4 139 Kč. Ceny zpátečních letenek z Prahy (PRG) na Azorské ostrovy začínají na 4 595 Kč, potažmo z Krakova (KRK) na 5 139 Kč. Cestovatele v obou směrech čeká jeden pohodový přestup v německém Frankfurtu (FRA). Letenky jsou vystaveny v tarifu „Economy Light“, který cestovatele opravňuje k přepravě klasického příručního zavazadla.

Z Prahy na Azorské ostrovy se nově můžeš vydat také na křídlech domácí aerolinky Smartwings, která v minulém týdnu zahájila provoz zcela nové linky mezi českou metropolí a Ponta Delgadou. Zpáteční letenky na této trase startují na 7 941 Kč. Vybírej z termínů v našem kalendáři.

Veškeré informace o letišti v Ponta Delgadě (PDL), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města i dalších destinací na ostrově Sao Miguel, nalezneš v našem novém průvodci.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Lufthansy
 • Zavazadla: příruční zavazadlo (max. rozměry 55 × 40 × 23 cm)
 • Dostupnost: květen & červen 2024
 • Termíny:
  • z Prahy
   • 19. – 26. 5. za 5 405 Kč
   • 2. – 9. 6. za 4 595 Kč
  • z Katovic
   • 19. – 26. 5. za 4 931 Kč
   • 2. – 9. 6. za 4 136 Kč
  • z Krakova
   • 19. – 26. 5. za 5 139 Kč

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrově Sao Miguel označit za skvělý nápad. Získáš téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Mrkni se do naší autopůjčovny a vyberte si dle svého gusta. Pronájem vozu tě v jarních termínech vyjde na cca 1 200 Kč / den.

Náhled letenky z Katovic do Ponta Delgady za 4 139 Kč

Jarní Azorské ostrovy: Ponta Delgada z Katovic, Krakova a Prahy


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Ponta Delgada (PDL)

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)