Japonsko: z Budapešti do Tokia se 2 odb. zavazadly
31.7.2023

Japonsko: z Budapešti do Tokia se 2 odb. zavazadly

13 862

O této nabídce

Nedávno jsme vám přinesli tip na letenky z Budapešti do několika destinací po celém Japonsku, které byly ovšem limitované pouze na prosinec. Naším dnešním tipem jsou letenky z Budapešti do Tokia za 13 862 Kč, kdy jsou termíny k mání od září až do února příštího roku. Poletíte na křídlech společností China Eastern Airlines a Shanghai Airlines a po cestě vás čeká jeden přestup v Šanghaji (PVG). V ceně letenky máte rovnou 2 odbavená zavazadla a cílovým letištěm v Tokiu pro vás bude letiště Narita (NRT). Navštivte nejen hlavní město Japonska v termínu od 5. do 18. září. 

V ceně letenky u China Eastern Airlines máte rovnou 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Dále kabinové zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů se těšte na občerstvení a nápoje.

Pulzující Tokio, na které nezapomenete

Proslulé Tokio se noří ze záře neonů podél břehů řeky Sumida a zálivu Tichého oceánu. Je městem jako žádné jiné. Japonský minimalismus se zde rozbíjí chaosem, nekončícími davy lidí a ruchem. Čtvrti Šibuja a Šindžuku ukazují supermoderní metropoli tak, jak ji známe z televize a internetu. Změť vysokánských mrakodrapů s barevně blikajícími nápisy, jež neumíme nikdo číst. Zvuk karaoke vycházející z barů, šílené herny pachinko a love hotely. Tokio má ale i svou klidnou tvář, dorůžova zbarvenou kvetoucími sakurami. Zahrady Ueno jsou kropené jezírky a dechberoucími svatyněmi, ozvěnu starých časů můžete zaslechnout v buddhistickém chrámu Sensō-ji a čtvrti Asakusa. Poznejte srdce Japonska, země vycházejícího slunce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska a přestup v Číně

Cesty do Japonska jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete v našem článku „Koronavirus v Japonsku“.

Před cestou si však udělejte antigenní test, kvůli přestupu v Šanghaji. Víza při přestupu v Číně nepotřebujete. Aktuální opatření najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Budapešti do Tokia za 13 862 Kč
Japonsko: z Budapešti do Tokia se 2 odb. zavazadly

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)