Z Budapešti do prosincového Japonska
27.7.2023

Z Budapešti do prosincového Japonska

12 432

O této nabídce

Láká vás tajemné Japonsko? V rezervačním systému aerolinky China Eastern Airlines ulovíte zpáteční letenky do hned několika destinací po celé Zemi vycházejícího slunce. Je libo letět do Fukuoky, Okinawy, Nagoji, Ósaky či Tokya? Není problém! Letenky z Budapešti do Japonska ulovíte od 12 432 Kč a v ceně letenky máte hned 2 odbavená zavazadla. Termíny jsou dostupné během letošního prosince a jako příkladový termín uvádíme odlet z Budapešti do Fukuoky 1. a návrat 14. prosince. Po cestě vás vždy čeká přestup v Šanghaji (PVG) v obou směrech. 

V ceně letenek máte hned 2 odbavená zavazadla do 23 kg, příruční zavazadlo o max. rozměrech 56 × 45 × 25 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Během letů bude podáváno jídlo i pití.

Japonsko vás okouzlí

Mlhou zahalená růžová krajina plná křehkých kvítků, posetá buddhistickými chrámy a jejich klidem. Šílenost Tokia a neonově blikajících mrakodrapů, divokost japonského umění. Že to zní jako protiklady? Ano, ale v Japonsku se mísí a splývají v jedno. Přesvědčte se na vlastní oči. Pohlédněte na posvátnou horu Fudži zdobenou sněhovou přikrývkou. Kochejte se starobylým městem Nara, místem chrámů a tisíce luceren. Mezi svatyněmi se pasou rozkošní jelínci sika. Opakem klidu těchto míst jsou zábavou pulzující velkoměsta, Tokio se svou druhou nejvyšší věží světa Sky Tree a rušná Ósaka vonící rybinou a chutnající jako precizně zpracované sushi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska a přestup v Číně

Na jaře letošního ruku byly zrušeny všechny podmínku vstupu při cestách do Japonska. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Před cestou si však udělejte antigenní test (ne starší než 48 hodin) kvůli přestupu v Číně. Při přestupu v Číně nepotřebujete víza. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Budapešti do Fukuoky za 12 432 Kč
Z Budapešti do prosincového Japonska

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)