Japonsko v Business třídě z německých letišť s 5* aerolinkou
11.8.2020

Japonsko v Business třídě z německých letišť s 5* aerolinkou

17 779

O této nabídce

Využijte aktuální nabídky pětihvězdičkové aerolinky Japan Airlines a vydejte se prozkoumat Japonsko v pořádném stylu. Zpáteční letenky v business třídě z Frankfurtu, Berlína či Stuttgartu můžete pořídit již od 17 779 Kč. Vybrat si můžete z Tokya, Osaky a Okinawy.  V našich kalendářích naleznete spoustu dostupných termínů od října 2020 po březen 2021. V ceně letenek se nachází 2 odbavená zavazadla, každé s hmotnostním limitem 32 kg.

Japonsko patří mezi země s nízkým rizikem nákazy nemocí Covid-19. Po příletu do EU se již nemusíte podrobovat testu ani karanténě. Pro české občany je však do 31. srpna vstup na souostroví Japonska zakázán. Nicméně věříme, že v době odletu bude pro nás cestování zas plně uvolněno.

Proč navštívit Japonsko?

Japonsko je tak moc jiné než zbytek světa, až z toho mrazí po zádech. Čtveřice ostrovů Hokkaidó, Honšú, Šikoku a Kjúšú vám svou odlišnost ukáží. Podívejte se na nejposvátnější ze všech hor Fudži, na rozkvétající sakury, které ji obklopují. Navštivte sněžné opice koupající se v termálních pramenech v Jigokudaki Yaenkon. Kochejte se zářivě bílým hradem Himedži a červenými branami svatyně Fushimi Inari. Japonské sushi a sashimi ochutnejte v Tokiu na Cukidži, největší rybí tržnici světa. Okuste také takoyaki, kuličky smaženého těsta s chobotnicí, zvenku křupavé, uvnitř vláčné. Poznejte zemi vycházejícího slunce.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Nejlepší nabídky střechy nad hlavou naleznete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB. Pro jistotu však doporučujeme rezervovat ubytování nabízející bezplatnou možnost storna.

Víza

Pokud se v Japonsku zdržíte méně jak 90 dní, nevztahuje se na vás vízová povinnost.

Náhled zpátečních letenek z Frankfurtu do Tokya za 17 779 Kč

Japonsko v Business třídě z německých letišť s 5* aerolinkou


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Japan Airlines

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)