Izrael: levné letenky z Vídně k Rudému moři do Eilatu
28.11.2022

Izrael: levné letenky z Vídně k Rudému moři do Eilatu

876

O této nabídce

Velmi levné letenky do Izraele ulovíte v rezervačním systému aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky na staronové lince z Vídně do Eilatu, která je tč. dotovaná izraelskými subjekty, pořídíte za skvělé ceny od 876 Kč (ty tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé za ně zaplatí 1 363 Kč). Na obnovené lince se bude létat 2× týdně – vždy v sobotu a středu.

Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

PS: Ještě o pár korun levněji dnes tyto letenky ulovíte přímo v aplikaci Wizz Airu, kde lze uplatnit speciální slevu u příležitosti „Cyber Pink Monday“.

Podmínky pro cestování

Cesta do Izraele

Od 9. října již není před cestou do Izraele potřeba vyplňovat ani příjezdový formulář, který byl poslední „COVIDovou byrokracií“. Cestovatelé by ale neměli zapomenout na sjednání cestovního pojištění. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Izraeli“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na jih Izraele do Eilatu

Perlou v poušti Izraele, oázou na Akabském pobřeží, spásným odpočinkem Židů na cestě za zemí zaslíbenou. Tím vším je Eilat, město, o němž je zmínka už ve Starém zákoně. Nachází se na samém jihu Izraele, blízko Egyptským hranicím, díky své poloze u Rudého moře je strategickým obchodním přístavem a zároveň vábítkem turistů. Vydejte se za blízkou exotikou a navštivte dechberoucí údolí Timna a ladné linie Červeného kaňonu, svlažte svá těla v tyrkysových vodách moře a nakoukněte i pod jeho hladinu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Eilatu za 876 Kč

Izrael: levné letenky z Vídně k Rudému moři do Eilatu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)