Izrael: do Tel Avivu z Katovic
17.5.2023

Izrael: do Tel Avivu z Katovic

od 894

O této nabídce

Přemýšlíte, kam si zaletět do tepla ještě před prázdninami? Vydejte se do Izraele! S levnými letenkami přichází aerolinka Wizz Air, u které ulovíte zpáteční letenky do Tel Avivu z Katovic od 894 Kč. Termíny jsou dostupné od května do začátku července a nejlevněji vychází letenky s odletem 31. května a návratem 3. června. Dalším zajímavým termínem je odlet 1. a návrat 8. července, kdy využijete dva státní svátky.

Nejlevnější tarif obsahuje přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo (55 × 40 × 23 cm) získáte v rámci služby Priority, která vás vyjde od 1 046 Kč v jednom směru a samotné odbavené zavazadlo do 10 kg stojí od 925 Kč za jeden směr.

Na nejlevnější ceny letenek do Svaté země dosáhnou členové Wizz Discount Clubu. Pokud cestujete alespoň ve dvou nebo cestujete s Wizz Airem častěji, doporučujeme si členství zakoupit, neboť se vám vyplatí již při prvním letu.

Podmínky pro cestování

Cesty do Izraele

Při cestách do Izraele nepotřebujete mít očkování ani negativní test. Povinné je mít pouze sjednané cestovní pojištění, které kryje léčebné výlohy s onemocněním COVID-19. Více informací a aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Izraeli“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Svatá země nabízí pro každého něco

Izrael to má všechno. Posvátný Jeruzalém a jeho jedinečná atmosféra kontrastují s mrakodrapy pulzujícího Tel Avivu, nekonečné bělostné pláže svádějící k surfování jsou zas jak kdyby opakem oranžových kopců a pouštní krajiny rozpínající se vnitrozemím. Západy slunce jsou tady ze záhadných důvodů podmanivější než kdekoliv jinde a vůně fritujícího se falafelu a tradičního hummusu vás rychle dostane. Mrtvé moře má ozdravné účinky nejen na tělo, ale i na duši, opuštěná krajina porostlá solnými homolemi dodává pocit, jakobyste byli jediní lidé na celé planetě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Katovic do Tel Avivu za 894 Kč
Izrael: do Tel Avivu z Katovic

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Tel Aviv (TLV)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)