Italské Rimini z Prahy během května včetně státních svátků
1.3.2023

Italské Rimini z Prahy během května včetně státních svátků

od 1 165

O této nabídce

Ryanair potěší ty, kteří mají rádi brzkou koupačku ve Středozemním moři či chtějí poznat malebné San Marino. Díky němu můžete pořídit zpáteční letenky do italského Rimini z Prahy během celého května od 1 165 Kč. Nejlevnější termín vychází s odletem 14. a návratem 17. května, další termíny pořídíte o trochu dráž. Zajímavé jsou však i termíny na začátku května, kdy můžete využít volné pondělí. Rotace probíhají vždy ve středu a v neděli, v Itálii tak můžete strávit pár dní nebo i celý týden.

Do Rimini si zdarma můžete vzít příruční zavazadlo s maximálními rozměry 40 × 25 × 20 cm. Kdo potřebuje větší příruční zavazadlo, může si ho přikoupit od 343 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo pak vyjde od 519 Kč za jeden směr.

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Pro cesty do Itálie již nepotřebujete žádné certifikáty, testy, ani očkování – cesty jsou volné stejně jako před Covidem. Pro aktuální informace a opatření navštivte naši stránku „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Rimini za 1 165 Kč
Italské Rimini z Prahy během května včetně státních svátků

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)