Italská Sicílie: z Bratislavy do Trapani
18.5.2023

Italská Sicílie: z Bratislavy do Trapani

od 1 012

O této nabídce

Vydejte se létu naproti na rozmanitou Sicílii plnou bohaté historie a přírodních krás. U aerolinky Ryanair pořídíte zpáteční letenky z Bratislavy do Trapani a jejich cena začíná na 1 012 Kč. Za tuto cenovku si užijete Sicílii od 21. května do 25. května, ostatní termíny v květnu a červnu pořídíte o trochu dráž.

Základní tarif u Ryanairu obsahuje příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si zakoupíte v rámci služby Priority od 427 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg a stejných rozměrech vás také vyjde od 427 Kč za jeden směr.

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Cesty do Itálie jsou již zcela bez omezení, nemusíte se prokazovat negativním testem, očkovacím certifikátem nebo vstupním formulářem. Aktuální opatření a informace naleznete v našem článku „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Nádherná Sicílie, na kterou budete s láskou vzpomínat

Brioscia con gelato aneb brioška se zmrzlinou k snídani, místo kafe osvěžující kávová tříšť. Pak procházka jedním z barevných městeček, za památkami nebo rozkvetlou přírodou prorostlou olivovými háji a růžovými mandlovníky. V době oběda, kdy má slunce největší sílu, se schovejte pod stíny slunečníků a ochutnejte čerstvé ryby a plody moře dochucené šťavnatým sicilským citronem. A po odpolední siestě na pláži už hurá do plavek a příjemných vod moře Tyrhénského, Středozemního či Jónského. O večerní zábavu se vám postará majestátní sopka Stromboli, mladší sestra ohromné Etny, jejíž ohňové představení spíš harmonicky, než děsivě, doplňuje červenající se oblohu při západu slunce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Po Sicílii se vám bude nejlépe pohybovat pomocí půjčeného auta. To si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Menší, ale naprosto dostačující auto vás na týden v červnu vyjde od 8 716 Kč.

Náhled letenky z Bratislavy do Trapani za 1 012 Kč
Italská Sicílie: z Bratislavy do Trapani

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)