Italská Boloňa na jednodenní víkendové otočky z Prahy
5.11.2021

Italská Boloňa na jednodenní víkendové otočky z Prahy

518

O této nabídce

Závěr kalendářního roku se blíží, vy už nemáte mnoho dnů dovolené, ale rádi byste ještě někam vycestovali? Zaměřte své zraky na italské město Boloňa a nabídku nízkonákladové aerolinky Ryanair. Zpáteční letenky z Prahy do Boloni ulovíte za parádní cenu 518 Kč. Odlety jsou naplánovány na sobotní podvečer, zatímco návraty v neděli večer. Na poznávání a ochutnání města Boloňa tak budete mít celých 25 hodin.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě.

Cesta zpět do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na otočku do Boloni

Když se řekne Boloňa, také se vám hned sbíhají sliny? Zkuste ale nejdřív poznat město jako takové, překvapí vás! Line se jím vřelá atmosféra a otevřenost Italů, střechy i fasády malebných domů nesou cihlovou barvu, i proto se Boloni přezdívá La rossa – „ta červená”. Stojí tam nejstarší univerzita Evropy, prohlédněte si její nádherné, minulost dýchající prostory. Pokud chcete vidět šikmou věž, už nemusíte do Pisy, Boloňa má rovnou dvě, a výhled z jejich vršků vás naprosto dostane. Pak už se s chutí pusťte do šťavnatých lasagní, proslulých tagliatellí al ragú a nebesky plněných tortellín sypaných jemňoučkým parmazánem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Naším tipem je tento tříhvězdový Boutique Hotel Liberty 1904 v centru města za 856 Kč/os./noc včetně snídaně.

Náhled letenky z Prahy do Bologni za 518 Kč

Italská Boloňa na jednodenní víkendové otočky z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)