Irsko: z Prahy do Dublinu na prodl. víkend nebo rychlou otočku
5.1.2024

Irsko: z Prahy do Dublinu na prodl. víkend nebo rychlou otočku

738

O této nabídce

Využijte levných lednových letenek, které aktuálně nabízí největší evropská aerolinka Ryanair, a vypravte se na pár dnů do Irska. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Dublinu (DUB) ulovíte v rezervačním systému dopravce za skvělé ceny od 738 Kč. Nejlevnější letenky na vás čekají v druhé polovině ledna a zkraje února. Za částky kolem jedné tisícikoruny pořídíte např. pobyty na prodloužené víkendy od soboty do úterý nebo rychlé víkendové otočky, kdy nebudete potřebovat ani jeden den dovolené (odlet totiž připadá na sobotní ráno a návrat na nedělní odpoledne).

Veškeré informace o letiště v Dublinu (DUB), vč. tipů na dopravu z letiště do centra hlavního města nebo dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: leden 2024
 • Termíny:
  • 20. – 21. 1. za 1 225 Kč
  • 20. – 23. 1. za 752 Kč
  • 27. – 28. 1. za 1 211 Kč
  • 27. – 30. 1. za 738 Kč
  • 3. – 4. 2. za 1 869 Kč
  • 3. – 6. 2. za 1 715 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Irska

Cestování do Irska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Irsku“.

Náhled letenky z Prahy do Dublinu za 738 Kč

Irsko: z Prahy do Dublinu na prodl. víkend nebo rychlou otočku


Bude se hodit

Letiště Dublin (DUB)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)