Havajské ostrovy z Mnichova: Honolulu téměř po celý rok
17.7.2023

Havajské ostrovy z Mnichova: Honolulu téměř po celý rok

18 545

O této nabídce

Naplánujte si nezapomenutelnou dovolenou na Havaji! Díky aktuální nabídce americké letecké společnosti United Airlines můžete pořídit zpáteční letenky z Mnichova (MUC) na Havajské ostrovy, konkrétně na ostrov Oahu do Honolulu (HNL), za sympatickou cenu 18 545 Kč.

Na výběr máte ze dvou variant routingu. Nabízí se využití rychlých spojení, kdy vás čeká pouze jeden svižný přestup na západě Spojených států amerických v San Franciscu (SFO) – viz příkladový termín od 15. do 30. listopadu. Další možností je kombinace rychlého letu via San Francisco v rámci cesty na Havajské ostrovy a zpátečního routingu okořeněného celodenní zastávkou v New Yorku (bez nutnosti nocovat). Termíny jsou každopádně dostupné téměř po celý rok, tj. od září letošního roku až do dubna toho nadcházejícího – viz naše kalendáře níže. Základní tarif „Economy Light“ zahrnuje bezplatnou přepravu dvou příručních zavazadel, odbavené je za příplatek á 60 € / směr.

Havaj, to je je zážitek na celý život

Leží uprostřed Tichého oceánu, daleko předaleko od okolního světa, žije si svým vlastním životem. Havaj je rájem na zemi. Panenská příroda pokrývá zvrásněné vnitrozemí, vulkány protínají klid svým ohňovým představením. Bílé písečné pláže jak kdyby nikde nekončily, barevný svět pod průzračnou hladinou oceánu bere dech. Korály vytváří přenádhernou kulisu drobným rybkám i velikým želvám karetám, keporkaci majestátně plují hlubinami jako moudří ochránci ostrovů. Na vlnách příboje se ještě dlouho po západu slunce pod oranžovou oblohou míhají siluety surfařů, nazývají Havaj svou mekkou. A ona jí skutečně je.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických, vč. Havajských ostrovů, je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova do Honolulu za 18 545 Kč

Havajské ostrovy z Mnichova: Honolulu téměř po celý rok


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)