Havajské ostrovy: Maui z Prahy vč. velkého zavazadla
20.2.2020

Havajské ostrovy: Maui z Prahy vč. velkého zavazadla

14 200

O této nabídce

Využijte aktuální nabídky aerolinky Condor a vydejte se na druhou stranu světa, na Havajské ostrovy. Cílem vaší cesty se stane druhý největší z Havajských ostrovů, Maui. Zpáteční letenky z Prahy do Kahului pořídíte za velmi zajímavou cenu 14 200 Kč. Zajímavou zejména s ohledem na zapsané zavazadlo, které je již v ceně již zahrnuto (optikou trendů poslední doby velmi vzácná věc). Cestou na Havajské ostrovy i zpět vás čekají dva přestupy ve Frankfurtu a ve Vancouveru, Zejména delší přestup na západním pobřeží Kanady pak snadno využijete k prohlídce města.

Leží uprostřed Tichého oceánu, daleko předaleko od okolního světa, žije si svým vlastním životem. Havaj je rájem na zemi. Panenská příroda pokrývá zvrásněné vnitrozemí, vulkány protínají klid svým ohňovým představením. Bílé písečné pláže jak kdyby nikde nekončily, barevný svět pod průzračnou hladinou oceánu bere dech. Korály vytváří přenádhernou kulisu drobným rybkám i velikým želvám karetám, keporkaci majestátně plují hlubinami jako moudří ochránci ostrovů. Na vlnách příboje se ještě dlouho po západu slunce pod oranžovou oblohou míhají siluety surfařů, nazývají Havaj svou mekkou. A ona jí skutečně je.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příruční á 8 kg
 • Dostupnost: květen + červen & září + říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 18. 5. – 2. 6. za 14 200 Kč
  • 1. – 14. 6. za 15 697 Kč
  • 15. 6. – 1. 7. za 15 697 Kč
  • 21. 9. – 2. 10. za 14 200 Kč
  • 12. – 21. 10. za 14 448 Kč

Ubytování

Životní náklady na kterémkoliv z Havajských ostrovů se neřadí mezi zrovna nízké. Ubytování není výjimkou, a proto si bookněte pokoj v tomto jednoduchém Hakuna Matata Maui Hostelu za 1 813 Kč/os./noc. Pokud vám nevadí sdílet sociální zázemí s ostatními cestovateli, pak se mrkněte i na tento The Northshore Hostel Maui za 1 087 kč/os./noc včetně snídaně. Další nabídku bydla tradičně naleznete na Bookingu, Hotels a AirBnB.

Autopůjčovna

Na ostrově Maui jistojistě oceníte vlastní káru. Nabídku dostupných vozů naleznete přehledně v naší autopůjčovně.

Víza

Havajské ostrovy jsou součástí Spojených států amerických, nezapomeňte si proto před cestou obstarat elektronickou registraci ESTA. Je to jednoduché a návod najdete v tomto článku. Jelikož váš routing povede také přes kanadský Vancouver, neopomeňte ani analogickou proceduru umožňující cestu právě přes Kanadu. Návod, jak na kanadskou registraci eTA, si přečtěte zde!

Náhled letenky z Prahy do 14 200 Kč

Havajské ostrovy: Maui z Prahy vč. velkého zavazadla

 


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Condor

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)