Havajské Maui z Frankfurtu
4.3.2022

Havajské Maui z Frankfurtu

10 565

O této nabídce

Velmi pěkná cenovka na druhý konec světa! Havajské Maui vychází s odletem z Frankfurtu s jedním přestupem ve Vancouveru na 10 565 Kč. První let poletíte s Condorem, druhý pak s Westjetem. Termín je za tuto cenu jeden jediný a to s odletem 18. května s návratem 24. května Rezervuj >> Další termíny jsou pak dražší o cca 2000 Kč.

Podmínky vstupu do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Podmínky pro cestování

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Frankfurtu na Maui za 10 565 Kč

Havajské Maui z Frankfurtu

 


Bude se hodit

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)