Gruzie: nejen březnové letenky z Katowic a Krakova do Kutaisi
1.2.2023

Gruzie: nejen březnové letenky z Katowic a Krakova do Kutaisi

od 697

O této nabídce

Myslíme také na cestovatele z Moravskoslezského kraje, pro něž jsou zajímavé i odlety z nedalekých polských letišť v Katowicích (KTW) a Krakově (KRK). Právě z nich se totiž můžete v nadcházejících měsících vydat za zážitky do Gruzie! V rezervačním systému aerolinky Wizz Air ulovíte zpáteční letenky z Katowic nebo Krakova (případně kombinace obou letišť) do Kutaisi za pěkné ceny od 697 Kč! Ty tradičně platí pro cestovatele s WDC, ostatních se týkají ceny od 1 172 Kč.

Za ceny do dvou tisíc jsou dostupné letenky od druhé poloviny února do začátku dubna. Díky sobotním rotacím je potom k výletu do Gruzie možné využít také jarních prázdnin! Naším tipem je však velikonoční termín od 1. do 9. dubna, na nějž pořídíte letenky za 1303 Kč (resp. za 1 778 Kč).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gruzie

Cestování do Gruzie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gruzii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ nebo přímo přes stránky společnosti Wizz Air
  • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
  • Dostupnost: únor – duben 2023
  • Příkladové termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Kutaisi jako brána do Gruzie

Kutaisi je bývalé královské město dávné Západogruzínské říše. Pyšní se ruinami hradu z 5. století a až pohádkově vypadající katedrálou Bagrati. Kutaisi je ale především branou do úchvatné gruzínské přírody, tak se vydejte na toulky po hřebenech Kavkazu, obdivujte z dálky siluetu masivní a dechberoucí hory Elbrus. Poznejte poklady podzemí v Prométheově jeskyni, nebo svá těla smočte v klidu Černého moře u přístavního města Batumi. Pohostinnost místních vás úplně zahřeje na srdci, rádi vás pozvou domů a pohostí jak královskou výsost, aniž by za to něco čekali. Odměňte se alespoň širokým úsměvem, ten gruzínce beztak nejvíce potěší.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Katowic do Kutaisi za 697 Kč

Gruzie: nejen březnové letenky z Katowic a Krakova do Kutaisi


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Krakov (KRK)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)