Gruzie na konci léta z Prahy za super cenu
15.6.2020

Gruzie na konci léta z Prahy za super cenu

908

O této nabídce

Vydejte se na konci léta do rozmanité Gruzie. Díky dnešní 20% slevové akci společnosti Wizz Air lze zakoupit letenky na báječný trip z Prahy do Kutaisi již za 964 Kč. V rezervačním systému aerolinky se nachází spoustu dostupných termínů od srpna do října 2020. V ceně letenek naleznete pouze malé příruční zavazadlo, což na pár dní turistiky určitě stačí.  U Wizz Airu tradičně zaplatíte nejnižší cenu jen tehdy, pokud jste členy věrnostního programu Wizz Discount Club (WDC). Pokud ne, budete si muset pár stovek připlatit. Doporučujeme však nad zakoupením členství zapřemýšlet, neboť již během tohoto tripu se vám investice téměř vrátí.

Gruzie otvírá hranice turistům od 1. července. Od tohoto data se přilétávající cestující nemusí podrobovat koronavirovým testům ani dvoutýdenní karanténě. Opačná situace by vás však dle aktuálních podmínek čekala po návratu do ČR. Podle momentálně nastaveného metru byste museli strávit dva týdny doma nebo se prokázat negativním testem. Lze ale předpokládat, že i naše vláda toto nařízení brzy změní (v koordinaci s dalšími členskými zeměmi EU se o tom bude brzy jednat).

Proč letět do Gruzie?

Kutaisi je bývalé královské město dávné Západogruzínské říše. Pyšní se ruinami hradu z 5. století a až pohádkově vypadající katedrálou Bagrati. Kutaisi je ale především branou do úchvatné gruzínské přírody, tak se vydejte na toulky po hřebenech Kavkazu, obdivujte z dálky siluetu masivní a dechberoucí hory Elbrus. Poznejte poklady podzemí v Prométheově jeskyni, nebo svá těla smočte v klidu Černého moře u přístavního města Batumi. Pohostinnost místních vás úplně zahřeje na srdci, rádi vás pozvou domů a pohostí jak královskou výsost, aniž by za to něco čekali. Odměňte se alespoň širokým úsměvem, ten gruzínce beztak nejvíce potěší.

  • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
  • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: srpen – říjen 2020
  • Termíny: 
    • 25. srpen – 1. září za 908 Kč (1 548 Kč bez WDC)
    • 8. – 10. září za 1 388 Kč (2 148 Kč bez WDC)
    • 1. – 8. říjen za 1 068 Kč (1 748 Kč bez WDC)

Ubytování

Ať už vás cesty po Gruzii zavedou do hor nebo k moři, nejširší nabídku ubytovaní naleznete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB. Doporučujeme však vybírat ta zařízení, která nabízí zrušení rezervace zdarma. Přímo v Kutaisi nabízí tuto možnost například tento tříhvězdičkový hotel Peradia za 300 Kč/os./noc i se snídaní v ceně.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Kutaisi za 908 Kč

Gruzie na konci léta z Prahy za super cenu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)