Gruzie: do Tbilisi z Prahy nebo Krakova
9.8.2022

Gruzie: do Tbilisi z Prahy nebo Krakova

1 375

O této nabídce

Využijte netradiční možnosti zaletět si na křídlech Wizz Airu přímo do hlavního města Gruzie, Tbilisi! Růžový dopravce standardně létá do západněji položeného Kutaisi, kde se ovšem v říjnu bude opravovat přistávací dráha a lety tak budou přesměrovány právě do Tbilisi. Oprava ranveje na „Mezinárodním letišti Davida Budovatele“ potrvá od 10. do 24. října, což je i zároveň období, kdy lze z Prahy nebo Krakova letět přímým do Tbilisi za férové ceny!

Z Prahy jsou nejlevnější letenky do Tbilisi dostupné pro členy disponující členstvím ve WDC za 1 848 Kč, zatímco z Krakova se lze na Kavkaz vypravit již za 1 375 Kč. Nejlevnější letenky ulovíte přímo v rezervačním systému aerolinky a poletíte-li ve dvojici, nákup členství se vám bude rentovat již v případě této cesty!

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gruzie

Cestování do Gruzie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gruzii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do gruzínského Tbilisi

Gruzie je úchvatným skloubením majestátních hor a ledovcových údolí s bohatou historií, pohostinností místních obyvatel a moderní architekturou. Je perlou ležící mezi dvěma kontinenty, mezi Malým a Velkým Kavkazem. Obdivujte zde burácející vodopády a klidná křišťálová jezírka. Putujte pohořím, zavítejte až ke kostelu Nejsvětější Trojice v Gergeti, ležícímu ve více než dvou tisících metrech, obklopen ještě výše čnícími velikány. Procházejte se po hradbách pevnosti Narikala. Ochutnejte výborné místní speciality, jako masem plněné knedlíčky khinkali a slaný koláč khachapuri. Zachutnají vám natolik, že si ještě budete brát recept.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Tbilisi za 1 848 Kč
Gruzie: do Tbilisi z Prahy nebo Krakova
Náhled letenky z Krakova do Tbilisi za 1 375 Kč
Gruzie: do Tbilisi z Prahy nebo Krakova

Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)