Gran Canaria: Las Palmas z Vídně během dubna
17.3.2022

Gran Canaria: Las Palmas z Vídně během dubna

1 627

O této nabídce

Dohromady ve třech dubnových termínech ulovíte letenky z Vídně na ostrov Gran Canaria za velmi příjemné ceny. Nejlevnější letenky z Vídně do Las Palmas pořídíte přímo v rezervačním systému aerolinky Ryanair na přelomu března a dubna za 1 627 Kč. Další dva termíny za „o chlup“ vyšší cenu mají jedno společné, a tím je návratové datum 26. dubna. Je na vás jestli se na Kanárské ostrov vydáte na týden nebo dokonce na 14 dnů (včetně velikonočních svátků).

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska, vč. Kanárských ostrovů, z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání ostrova Gran Canaria bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny pronájmů odpovídají relativně vysoké poptávce a půjčení malého vozu vás na týden (viz příkladový termín) vyjde na cca 6 tisíc Kč.

Náhled letenky z Vídně do Las Palmas za 1 627 Kč

Gran Canaria: Las Palmas z Vídně během dubna


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)