Francouzská Riviéra: Nice z Vídně
22.3.2023

Francouzská Riviéra: Nice z Vídně

od 547

O této nabídce

Užijte si příjemné jarní teploty na Francouzské Riviéře za pár kaček. Aerolinka Wizz Air nabízí levné zpáteční letenky z Vídně do Nice od dubna do června. Například letenku v termínu od 3. do 10. května, kdy navíc využijete volného pondělí, pořídíte za 547 Kč. Další termíny jsou k mání o pár stovek dráž. V Nice můžete strávit jednu noc, pár dní, nebo klidně i celý týden.

Klasicky platí, že u aerolinky Wizz Air na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu. Pokud cestujete ve dvou či létáte s touto aerolinkou častěji, doporučujeme si toto členství zakoupit. Ostatní si musí za letenky mírně připlatit.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo si můžete přikoupit v rámci služby Wizz Priority, která vás vyjde od 638 Kč v jednom směru. Za odbavené zavazadlo do 10 kg si připravte příplatek začínající na 522 Kč za jeden směr.

Podmínky pro cestování

Cesty do Francie

Pro cesty do Francie již nepotřebujete očkování, test ani formuláře. Cesta je tedy volná jako dřív. Všechny informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Nice za 547 Kč
Francouzská Riviéra: Nice z Vídně

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)